Új hozzászólás Aktív témák

  • frame>24

    addikt

    Nem tudom, én el vagyok keseredve.
    Magamhoz képest k.sokat játszom (játszottam a kieg. óta), relatíve "jól kigondolt" (de tényleg) buildeket és cucc-szeteket rakok össze, de rájövök, hogy sose leszek sehol, mert hiányzik az a + ~400 lvl a paragonból, ami miatt ua. felszerelésben stimmelne a "dps" is.

    2012-es kiadás óta felhúztam 3 karit 70-re (volt pówer leveling, haverral, nyugi), most jönne, hogy elkezdem hetekig a top cuccokat, paragont farmolni, de ezredszer ua. nem megy, és nem is köt már le. Ráadásul, bár az új patch elősegíti a skillek közti változatosságot, kb. minden karimhoz (Wiz, WD, Cru) megvan már a nekem tetsző és ideális skill-készlet...

    Innentől nem tudom, mások miből merítenek erőt a végtelen farmhoz, nekem tényleg olyan érzés, mintha MOST, ebben az időben, egy szál gatyában kellene nekivágnom, hogy átússzak New Yorkba, b+.

    Grat + minden, de úgy tűnik, ez sem nekem való?
    Ugyanezek miatt menekültem anno vissza ide a "monster grind" harci MMO-kból, mint pl. WoT és WT...

    A kurva életbe az egész játékiparral... minden, MINDENHOL a grindről szól

    [ Szerkesztve ]

    ▏▎▍▋▊▉ "I would never go bungee jumping. A broken rubber brought me into this world, it sure as hell isn't gonna take me out."(DanielDFizzle) // LOAD "*",8,1

Új hozzászólás Aktív témák