Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz Sárpac #42516 üzenetére

    Még jó hogy olyan sokan kezdik nulláról a vanilia kiadást loot és para 2.0 után. Ugyan nerfelték a passzívokat és sok mást is, viszont van egy-*két durva melléfogás. A korábban (most az alapjátékban) ritkábban használt skillek erős dps buffot kaptak. Legalábbis barbinál. Meg a többi aktív skill is. A furytermelés mondjuk nevetségesen gyenge, de nem is nagyon kell furypusztító skill a vaniliába.

    Az itemek meg lehet versenyképesek lennének... ha nem lenne ez az lvl req bug. Ami nem 61-es az kaka. A 61-esek közt van pár egész pofás, de a mostani alapjátékos AH-ban könnyen elérhető itemekhez képest a sok main stattal is karcsúak azok is nagyon.

    A goldhoz nem tudok hozzászólni. Szerintem szépen jön az. Killre és event/questre is

    A kavicscraft vicces. Marcsi gemek 100k goldért. :DDD

    WP használat maradt acthoz kötött. Csak az adventure módban van actok közti teleport?

    A casualoknak meg nem lesz ez se jó. Eddig is visszavehették a nehézséget. Most annyi a különbség, hogy nincs senkinek esélye az alapjátékkal komolyabb nehézségen játszani. Még egy nyamvadt MP8-10 szintű nehézséget se lehet találni az egész 2.0.1-ben.

    Ami jó és ideje volt:
    - gold/globe pickup alap szerintem nagyobb picitvel (bár 1-2 pontot raktam mindenre apara elosztásban, így lehet emiatt tűnik így)
    - a mozgási sebesség mintha picitvel gyorsabb lenne, mint az 1.0-ban. Bár lehet ezek azok a power stoneok (? a lyukas mellkasu manu ikon) buffja miatt van.
    - a health potikat is felveszi ha átgázolsz felettük úgy mint a goldot.
    - a health globe dobás animációja olyan cuki. :DD
    - az új elit affixek jók lettek. Szépek látványosak, csak mire veszélyesek lennének meghal az elit.
    - a teleport-térkép átalakítás is jól néz ki. Szerintem hangulatos lett, Jobb mint a sivár szöveges korábbi választgatás.

    edit: Sisakon is rollolhat most már LoH. Nem legendary egyedi affix már. Meg jó kis cd csökkentés is. 18%-os már esett nekem. Socketbe mehet gyémánt. Az is cd csökkentő azona sloton. Az alap (flawless square) azt hiszem 9% cd csökkentést ad.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

Új hozzászólás Aktív témák