Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mikromanus

    veterán

    válasz priti #3546 üzenetére

    Nem. Egyszerüsítve:
    Sopánka1: "Ez lehetetlen"
    CinikusGonoszAlak: "Nem az. Kékbe is lehet, csak nem egyszerű"-> link

    Kb ennyi. A kékség szélsőséges eset. Rare itemmel a questek olcsón is teljesíthetőek átlagosabb skillekkel is.

    Itemekkel kapcsolatban meg: ami itemed van az megüti a szükséges és elégséges szintet csak sokkal jobb: Ez a szint már ritka, de nem annyira, hogy ne lenne pár közel azonos megfizethető. A jobb rare vagy set itemek szélsőségesen ritkák. Mivel erre több jelentkező lenne, így az árak magasak. annyira magas, hogy csak kevesek fizethetik meg. Így aki eladja jól jár, akinek van pénze az meg hozzájut a szűkös erőforráshoz.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • Agro

    senior tag

    válasz priti #3546 üzenetére

    megkérdezhetem hány óra van összesen a karktereidben?

  • Sirandrish

    legenda

    válasz priti #3546 üzenetére

    Te tudtad hogy ennek a forumnak a beszélt nyelve a MAGYAR?
    3 ember beszélgetett..az egyik példálózott valamivel amiről a másik nem tudta hogy létezik..
    erre én belinkeltem hogy tudja hogy az első emberke nem kamuzott..

    Ha nem érted a magyar nyelvet akkor ne olvasd azt, és főleg ne írj 30K karakteres baromságokat aminek már az első mondata tele van olyan dolgokkal aminek a fele sem igaz..

    Mit írtam?
    Hogy Hellig, sőt..most 1.0.4ben már Inferno ACT1ig el lehet menni AH nélkül...
    Nem kell hozzá jutyub..nem kell hozzá semmi csak kicsit ismerned kell a karaktered..
    Ha ez neked nem megy, még mindig ott a Tetris..

    mikromanus Brühühüüü Andrishka szomorú mert Brühühüü nem marad neki semmi mert mesterségesen magasan tartod az árakat brühühühüü ;]

    Ezt a részt kihagytad :C

    [ Szerkesztve ]

    Every game has a story...Only one is a legend...The legend is back! This year...the Legend is reborn! The Legend of Zelda! --- A Zelda azért létezik, mert néhány évente meg kell csinálni a világ legjobb játékát....

  • persil

    nagyúr

    válasz priti #3546 üzenetére

    "AH miatt egyenlő a birtokolt gold mennyiségével illetve azzal egyenesen arányosan nő, mert ha van goldja és lát valami számára jót az AH-ban akkor megveheti, ami olyan, mintha neki lenne dropja.
    Pont ez a jó azok szerint akik hamar kezdték és most előrébb tartanak. Persze közben egyenlő esélyekről beszélnek 2-3 féle fullos gear-rel meg 50 milla golddal a zsebben."

    Amikor én aktívan játszottam és sikerült lenyomni infernot, akkor egy az akkorinál alig jobb fegyvert csak súlyos milliókért kaptam volna meg. Egy hete kb beléptem és megnézem, hogy mik vannak alapon találtam több oldalnyi fegyvert, ami nem, hogy az akkorinál alig jobb, hanem klasszisokkal komolyabb és fele annyiba került, mint amennyiért régen lehetett volna megvenni.
    Akkor hol is van az én előnyöm azért, mert korábban kezdtem... ? Aki most kezdi az belecsöppen egy könnyebb játékba, emelt droppal és ah-ban olcsóbb cuccokkal...

    De mindegy, legyen igazatok :)

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák