Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Gorneck

    titán

    válasz czpitti #33976 üzenetére

    Próbálj meg akkor ismerősökkel menni...nem hiába hagytam én is abba kicsit a HC-t...

    Gorneck#1239

  • sasfácán

    csendes tag

    válasz czpitti #33976 üzenetére

    "Dashingal nem értem volna semmit mert rogton máregben-lézerben.tuzben találtam magam"

    Pont azt érted volna el, hogy pillanatok alatt elhagyod a tett színhelyét, mindig a legtávolabbi mob felé haladva, illetve célszerűen a legoptimálisabb menekülési irányba (kevesebb lecsó, bejárt terep, portál stb.). Hacsak nem vagy négy oldalról körbefalazva a DS automatikusan utat keres neked a klikkelt ellenfélig a képernyő tetszőleges sarkába, átsuhan húsz másik között, megkerüli az akadályokat, átugorja a lézert. Spirit költség minimális, cooldown nincs, és amikor ennyien vannak körülötted, mindig találsz célpontot a következő dashinghez.

    Érdemes gyakorolni, megfelelően időzítve elkerüli a fagyibombát, jail nem zavarja – bár a Pacifism miatt én kifejezetten szeretek börtönzött, fagyott lenni, addig is halhatatlan vagyok. :) Minimális pickup radius mellett az életgömbök felszedése is sokkal gördülékenyebb vele. Azt majdnem kihagytam, hogy elég jó single target dps-t ad (dmg/spirit aránya másfélszerese a harangénak), a rooting effektről nem is beszélve.

    Sajnos nem mindig megy elsőre, néha megakad, bizonyos tereptárgyakat nem hajlandó megkerülni, de a Serenity ideje alatt valószínűleg így is több képernyőnyi távolságra kerülhettél volna. Dashing Strike a legjobb barátod HC-n.

    Ezzel még egyszer bepróbálkozom, aztán ígérem, nem zaklatlak vele többet: használj pajzsot, ha valaha is mp8+ akarsz játszani, nem pedig az elesettek táborát tovább gyarapítani.

    terabyte terahertz | terraformálás terrakotta

Új hozzászólás Aktív témák