Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • MrCsiT

    addikt

    válasz MrCsiT #31049 üzenetére

    Kiestem a szerk. időből : itt láthatod a mostani skillezésem (csak, hogy nehogy olyat javasolj, amit már használok ;) )

    "Nekem a "link" egy hivatkozás legyen, ne egy ember ?!" - by Mr.CsiT

  • mikromanus

    veterán

    válasz MrCsiT #31049 üzenetére

    Talán mert valamelyik vicces moderátor kiszedte, mert nagyon trolletetőnek vélte(?). Andrish azért válaszolt rá. Ez volt :
    mikromanus (#31024)
    Jé, ez nem létezik? Pedig egész korrekt volt. Ami neked szólt (és megint kimoderálja gladiátor a végén): a magic weapon support skill a blizard támadó. Nincs értelme összevetni a kettőt. Az archon - blizard összevetésnek lenne esetleg értelme, viszont én se érzem a kellő erőt a blizard skillben. Ettől még megejtheted az összevetést. A MW-bliz összevetés viszont katyvasz.

    A mostanihoz meg:
    1. használj védőskillt, vagy legyen a felszereléseden pl armor. 3200 armor MP10-re igazi csemege. Ez komoly, vagy megüti az életképesség elvárásodat? Ha igen, akkor tuti van sok-sok másik "strapabíró" skill kombója a wizardnak :D
    2. ha nem omlasz össze az ellen látványától is, akkor több DPS-t tudsz bevinni. De ezt te is írtad. A CM nem rossz erre, de soloban ez életképes, vagy kell a csapat, hogy felfogja az első ütéseket míg sikerül fagyasztanod?

    "NEM releváns, hogy azért haladsz gyorsabban, mert több a sebzésed"
    Az jó, mert van 241k DPS-ed, nekem meg vagy 121k a wizardomon :D

    "..egyébként egyszerű ám ez: fogd meg a barbid, szedj le róla mindent, ami LS-t ad, vagy armort, vagy egyéb védelmet, aztán mássz vele mp10-en, nyilván kényelmes lesz, igaz?"

    Ennek végképp semmi értelme. Miért akarsz te minden férfi karaktert kiherélni? Ha neked luxus ez a pár jellemző az itemeken az a te bajod, de hagyj békén a morbid vicceiddel! Én se küldeném be a pipogya "széparcú divatorientált" wizardodat ökölharcra a fallenek közé. Annak se lenne értelme. Sőt, jobb azt távoltartani minden szikrától... ;]
    Az itemen 0 leach (skillen van viszont), vagy semmi védőskill és rúna (csak itemen) móka már megvolt. Faceroll az egész MP10. Mondjuk kell egy jó erős alap hizzá, mert másként picit lassú. Nem veszélyes, scak lassú. 150-170k Unbuffeddel simaliba minden Mp10-en két fegyverrel barbival.

    A skillválasztásnál nem a véletlenszerűség a lényeg, hanem a nem általánosan használt rúnák és skillek elhagyására vonatkozik. Nézd meg a barbáromat. Például ez. Nem gyakoriak, picit furák, de összefüggő és használható.

    Megjegyzés: Eh, miattad buktam egy tuti üzletet. Mondjuk lehet így is felülbideltek volna, de utolsó percben estem be és túl korán dobtam fel 150 misit. Így 236millával elhiénázták a tuti rasha source-ot. Fel vagyok dúlva. Így jár aki nem kéreget időben. 250 millát terveztem rárakni az utolsó 10 másodpercben, csak kifutottam az időből. Irgum-burgum... :((( :D

    (#31048) Jazz
    Dexre vállason a max roll 200. Jobban jártál az erő-vita kombóval. EZ többet ér.

    [ Szerkesztve ]

    Battletag: Mikroman#2277 - "Népszerüsítő" videók: http://www.youtube.com/user/Mikromanus SC2: Mikroman #288 Stream: http://www.twitch.tv/mikromanus

  • quex

    tag

    válasz MrCsiT #31049 üzenetére

    Úgy látom, Neked csak az számít, hogy MP10-en minél rövidebb idő alatt nyírj ki minden szörnyet. Ez egy megfelelési kényszer. Egy statisztikázható ereménynek akarsz megfelelni, maximalizálni akarod a "hasznot".

    Mikroman laza csávó, magasról tesz a statisztikára. Ő játszani akar, nem rendezetten a futószalagra pakolgatni a szörnyeket, hogy aztán az ellenőr mindent rendben találjon és megkapja érte a beígért béremelést. A skill-ek többsége a futószalag-munkára nem való, mert kevés hozzá. Ellenben neki bivaly erős karaktere van. Olyan, ami a 350k dps-el, a hagyományos skill-ezéssel lazán végigdarálhatja MP10-et futószalag-munkásként. De éppen ezért megteheti, hogy leveszi a nehézségi fokozatot, és az egyébként hasznavehetetlen skill-ek változatosságát kihasználva élvezhető játékot játszon mondjuk MP5-re. Olyat, ahol még kell taktikázni, ahol még van változatosság, ahol ha nem figyel, akkor elhasal, és nem csak beül az úthengerbe és lenyomja a mai műszakot.

    I have an RNA joke, but it might get lost in translation.

Új hozzászólás Aktív témák