Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Amur

    addikt

    válasz persil #23589 üzenetére

    divinity 2 nálam is nyerő!

    Ne kiabáljam el de ez a d3prefs.txt-ben hardwareclass 4ről 1re javítás bejött!
    Egyenlőre a korábban is meglévő microlagok vannak csak,de képmegállás és állandó akadozás megszünt.

    sajnos elkiabáltam... egy idő után ugyanúgy elöjött...

    [ Szerkesztve ]

    Youtube csatornám: youtube.com/c/AmurRajadasha =**=Minecraft és android gameplay=**=Az avatart Stonefortressdragon készítette https://www.deviantart.com/stonefortressdragon

  • Gothmog

    aktív tag

    válasz persil #23589 üzenetére

    Erősen off, de a Divinity2 esetében (meg úgy általában a Lariannál) olyan support van, hogy mindent megcsinálnak személyre szólóan, amit csak tudnak. Húgom akadt el a főküldetésben anno valami durva bug miatt. Írtam a Larian fórumára, és nem csupán válaszoltak, de elkérték a mentést, és megbuherálva visszaküldték... és tökéletesen működött már a quest így. Azért megnézném, hány fejlesztő/kiadó tenné meg ugyanezt, ha valami sirámmal megkeresném... :DDD
    Nekem egyébként nem volt problémám sem quest-ügyileg, sem technikailag a játékkal (kétszer vittem végig; egyszer alappal, egyszer pedig a kieggel együtt), de a tesóm tényleg valami csúnya cuccba futott bele akkor.

    Amúgy én a Divine Divinity-t is nagyon szerettem (bár durván bugos volt és szeretett fagyni/corrupted save file-okat gyártani). Amolyan Diablo/Baldur's Gate keverék hangulata volt picit (csak parti nélkül). Még "magyarítottam" is anno. :) A Beyond Divinity volt az egyedül, ami kevésbé jött be.

    [ Szerkesztve ]

    Endure. In enduring, grow strong.

Új hozzászólás Aktív témák