Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz Sirandrish #19953 üzenetére

    "Szerintem 800LOH-ot egyszerűbb összeszedni mint 3K liferegent. "
    Határozottan. Ez csak az én hülyeségem volt :D Top listában 54. volt akkor, de úgy, hogy az első 20-25 kb vicc gear-rel csak lifereg-re ment(skysplitterrel meg ilyesmi), én meg a rendes játszós ruhában raktam össze a 3k-t.

    "Mondjuk az már elég durcán tud gondolom tölteni"
    Ásziszem :D

    "És amúgy milyen MPL-en tudsz közlekedni "csak" a regennel?"
    Partyban mp3-4en játszunk, de max 6-on, mert nem éri meg feljebb menni igazából, ott a 4 fő miatti plusz hp sokszor túl sok. Hozzá kell tenni, hogy csak 30k hp-m van, hamar elolvadok, nagyon kell figyelni. Überre Mp7 szokott lenni, ott madga pillangói 1hitelnek, nagyon résen kell lenni.
    Egyedül meg olyan mp6-ig jó vagyok, de szerintem a legnagyobb gond a hp-m. Mondjuk az én esetem különleges, mert a hatékonyságot leszarom, inkább csak a játéklmény érdekel.(vagyis, ami megmaradt belőle) Ez a lifereg meg már csak 1500, érezhetően szarabb, mint a 3k, azzal táncoltam a moltenben.

    Általánosságban elmondható, hogy kb mp4-ig nagyon jó így ls és loh nélkül is, felette pedig nagyon kell figyelnem és ügyeskedni. Ha meghalok az általában bénázásból, figyelmetlenségből ered.

    A lifereg-nek amúgy két előnye van. Egyik, hogy akkor is tölt, ha nem csépelek. Ezt sem a loh, sem a lifesteal nem tudja. A másik pedig, hogy megfelelően magas reg mellett(ezt kb 1500-ban állapítottam meg, azért nem szeretnék alámenni - persze ezt a hp-hoz kell mérni, ez ugye nálam 5% life /sec) elég, ha csak kiállsz a bajból(tócsák, molten stb) és vissza is jön az a hp, amit leszívott, amíg benne álltál.

    De tény, hogy hiányzik rólam kb 600-700 loh, vagy 3% lifesteal. Mondjuk most már úgysem költök erre, esetleg, ha craftból összejön olyan cucc, amin van.

    Szrk.:
    Mp7-8ig azért én is elcsapkodok(220k dps), csak a szar hp(30k) és a rendes hp töltés hiánya nélkül elég papírjellegű a karakter, így semmi értelmét nem látom és ezért nem is játszok olyan magas monsteren, max mókából, meg próbálgatni a dolgokat.

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

Új hozzászólás Aktív témák