Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • faragojof

    senior tag

    válasz SQX_Barto #112695 üzenetére

    Én a legelején felhúzom magam, mikor még alig vagyok 30-40 szint között, és csilingel az info a bal sarokban az elért acsikról! :DDD

    "Formicate Under Command of the King,,

  • Daelion

    őstag

    válasz SQX_Barto #112695 üzenetére

    Nekem is kb ezt csinálta pár régi haver amíg még visszajártak játszani egy kicsit.
    Megvárták míg felhúztam karimat mert tudták, hogy én mindig megcsinálom soloba első nap.

    Amióta visszamentem HC-ba játszani viszont már nem mert ők ott nem akarnak játszani. :D 'Azt bírom amikor valaki SC-ből kérdez meg hogy boostolnám-e mert nem veszi észre hogy HC-ban vagyok'

    Egy ideig szokásom volt randomokat boostolni chaten így 1-2 nappal season kezdés után de már leszoktam róla mert HC-ban elég idegesítő tudott lenni amikor meghaltak a saját baromságuk miatt. 'össze vissza rohangálnak Riftbe, nem figyelnek, stb'

    Már csak azt boostolom aki f listen van régebbről vagy esetleg innen topikból ha van rá igény. :)

    @dante3
    Segíteni azért biztos fognak valamit.
    Viszont ez a mostani challenge Rift elég gány ahogy néztem, lehet kelleni fog pár run mire lemegy. 'Amcsi szerver meg elvileg kapott egy sima WW barbárt'

    @hokuszla

    Hát ja most nem hajt senki, én is tudnék gyorsabban fejlődni de mindig ki tabolok játékból meg minden egyébbel terelem a figyelmem azt így szokott 2-3 óra lenni. :B 'de volt már több is'
    De mivel úgy is csak soloban játszom nem zavar, saját tempóm azt kész.

    Bírom azokat a tagokat akik képesek úgy rákészülni ezekre a season kezdésekre mintha valami világvége jönne azt rakás kaja meg minden ott a gépnél mert még annyira sem képesek szünetet tartani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák