Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • persil

    nagyúr

    válasz mephi666 #109841 üzenetére

    "egyszer csak max hp-ről reccs... csak néztem, hogy ez mi a f@sz volt?
    képen az van, hogy "was slain" és nincs megadva, hogy ki is vert le... akkor ír ki ilyet, ha valami effekt öl le, nem pedig konkrét mob, de ezen a map-on tudtommal semmi "csapda" nincs, ami 1hitelhetett volna..."

    Csak ugy nem halsz meg. Az akar eltevedt diszkogomb, ilyen sugar, olyan tocsa, egy nyilvesszo, barmi lehetett. Es, ha valamire nem jol allsz resist-bol, szerencsetlenul jarsz eppen, akkor siman megol. Nincs az a hp/armor/resist mennyiseg a jatekban, ami eleg lenne. Ha belegondolsz, egy sima feher mob sebzese is milliardos nagysagrendu, ezert sebeznek tobb tiz/szazezreket a mindenfele levonasok utan.(dmg resist, armor, elemental resist stb)

    Egy dolog 100%-ig biztos. Ilyen bug nincs, nem is volt es nem is lesz. Persze a hc karit elveszito jatekosok mindig rafogjak minden masra, az ember ilyen, de 99.99%-ban a jatekos tehet a halalrol. Lag/net - latom, hogy szar, akkor aznap nem inditom el a hc karit. Es ez az egyetlen eset, amirol nem a jatekos tehet.

    D2-ben az a buzi hangu lovag szeru mocsok volt a kedvencem act 4 vegen, akinek alapbol volt reflect dmg-e es abba haltam bele azonnal, hogy megutottem. Egy undoritosag az egesz mufaj, ezert szeretjuk. :)

    [ Szerkesztve ]

    Eladó: https://hardverapro.hu/aprok/hirdeto/persil/index.html

  • DjDanee87

    addikt

    válasz mephi666 #109841 üzenetére

    Picit érdekes a halál a kép alapján, de tenni nem fog semmit a Blizzard, bármi is történt. Ezt elfogadtad a HC karakter kreálásánál, hogy egy élet, törénjen bármi is.

    Azért érdekes amúgy, mert ezen a börtönös pályán még csak csapda sincs ami sebezzen, a boss amit öltél látszik nem olt halt meg, tehát neki még halála előtt kilőtt lövedékei sem lehettek. Semmi elitettel nem találkoztál itt ráadásul (aminek lehetne molten, arcane vagy vmi effektje), amire "utal" a was slain szöveg.

    Amúgy én ezért nem hagyom ki soha a passzívot HCn, ami megment egy haláltól. Még kisebb szinten is mindig használom, inkább biztosra megyek. Meg megy az Nvidia shadowplay, hogy visszanézhessem mit csesztem el, ha mégis meghalnék - de szerencsére nem volt rá szükség mióta megy.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák