Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • mephi666

    nagyúr

    válasz persil #109840 üzenetére

    épp ez az, hogy nem mob ölt meg: a guardian nem vert le belőlem 5%-t sem, utána pedig a trash 1-1 mozdulat volt, egyszer csak max hp-ről reccs... csak néztem, hogy ez mi a f@sz volt?

    képen az van, hogy "was slain" és nincs megadva, hogy ki is vert le... akkor ír ki ilyet, ha valami effekt öl le, nem pedig konkrét mob, de ezen a map-on tudtommal semmi "csapda" nincs, ami 1hitelhetett volna...

    ui: nem kötöm fel magam, ha nem adják vissza a karaktert, csak az az 1 dolog bosszant, hogy nem tudom mi ölte le... ha pl mobok levernek, felrobbanok a moltenben, vagy hasonló, akkor tudom az okot és semmi probléma... az ellen be tudok öltözni úgy, hogy bírjam... viszont ha valami elb@szott effekt volt a háttérben és tökmindegy hogy 300milla volt a taffom, vagy lehetett volna 300milliárd is, akkor is halok, akkor az gáz... régen ezt gyűlöltem a d2ben amikor jöttek a light ench+multishot dögök és tolták ezer felé a láthatatlan 1hitelő villámot: ezek miatt nem indítottam ott hc-t, nehogy ilyenek intézzenek el, amik ellen kb semmit nem lehet tenni... itt ezt szerettem eddig, hogy nem találkoztam hasonló effekttel... eddig

    [ Szerkesztve ]

    "Kis lépés az emberiségnek... hosszú lépést a férfiaknak..." ++++++++++++++ BattleTag: mephiHUN#2258 ++++++++ A kígyó veszélyes állat mert harap, de a takarítónő még veszélyesebb, mert ő Maris

Új hozzászólás Aktív témák