Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • rumkola

    veterán

    válasz reelc #108079 üzenetére

    Én úgy gondolom, hogy a D3 mellett kint lévő és alfa-béta-tervezett stb. hasonló játékok fényévekkel vannak tőle elmaradva hangulat, játszhatóság, multi, graf, hangok és minden egyéb terén. Talán egyetlen kivétel a POE, de az meg pont nem arról a könnyed, darálós, multis kikapcsolódós játékról szól mint most a D3.

    Szerintem ebben a témában jelenleg ennél a 2 játéknál többet letenni lehetetlen.
    Mit tudnának újítani vagy jobban csinálni mint ez a 2, mit tennének bele valamibe ami több/jobb ezeknél? Szerintem semmit.

    Megnéztem a Chaosbane-t is, hát siralmas. :(

    Lehetséges, hogy a Blizz sem tud jobbat letenni a D3-nál. Mert nincs mit beletenni.

  • _drk

    őstag

    válasz reelc #108079 üzenetére

    Jönnek mint a szemét, de mind ugyan az. A hajdani Diablo 2-őt másolják ami akkor k*rva nagy ötlet volt, hogy 3d de mégsem. Egyszerű és nagyszerű elven,és akkor még látványos volt. Blizzardnak meg mindig jó volt a multis háttere.
    Még a D3 is csak egy D2 copy. De ez az ARPG stílus inkább indie játszó mező lett. Egy Witcher és ilyen AC-k után komolyan vehetetlen mint nagy AAA game.
    Látványban, 1-2 videót megnézve semmi előre lépés, Grafikában tud egyáltalán fejlődni ez a stílus?
    Maximum a mechanikákon tudnak variálni de azt is inkább a late game-re hegyezik ki amit ha elér az ember és meg is tanulja legalább 100 óra. De még akkor is ott vannak a multis nehézségek a bugokkal, balance-al, cheat-el. Játékos bázisról nem is beszélve.
    Egyelőre csak a PoE-t tudom, hogy bevált. De az gyakorlatilag betalált a skill-fa szerelmesek közepébe.
    Szerintem a D4 is ezért van elhalasztva, valami új kéne, aztán lehet nem is tudják mit akarnak már. De egy játék ami éppen hogy csak jobban néz ki mint a 3 de ugyan az az elven működik csalódás lenne.

Új hozzászólás Aktív témák