Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • wjbhbdux

    veterán

    válasz _drk #104589 üzenetére

    Ha lesz 4. resz remelem Warframe szeru TPS daralas lesz, mert ez a klikkelgetes mar nagyon ingerszegeny a mai jatekok kozott.

    /s

  • reelc

    veterán

    válasz _drk #104589 üzenetére

    Nem hiszem hogy bármi komoly játékmechanikai változtatás jönne (pl. Paragon rendszer változtatás).
    Azt sem hiszem, hogy melóznának 1 új actnyi tartalmon, hozzá új karin - vagyis kiegen.

    (#104590) wjbhbdux: Azért remélem nem lesz TPS. Ez a "klikkelgetés" a műfajjal jár ezer éve.

    (#104591) JSaN: Ahogy írtam fentebb nem hiszem hogy kieg lesz. Már késő, sokan nem jönnének vissza, és akik maradtak azok nem biztos hogy elegen vannak a jó eladásokhoz. Új rész érné meg nekik is.
    Továbbá jobban széttagolná a Ros - új kieg részlegre a mostani RoS Season-NS részeket. Lenne lvl80 az új kieggel? Illene, ha már kieg. Mindenki kukázhatná az évek alatt összeszedett cuccát. :)

    Az én szememben az a kérdés, hogy ha mondjuk lesz új rész, megtudják-e úgy csinálni, hogy később is adnak hozzá tartalmat (lehetőleg ingyen), vagy nem?
    Egyáltalán maradt még épkézláb ember a Diablo fejlesztők között?
    Vagy mondjuk az eddigi séma szerint veszel 1 drága alapjátékot, kb. 1 év múlva 1 drága kieget, és onnantól kb. 2 éven belül megint hagyja a Blizz a parkolópályán az egészet? Reménykedni szabad, hogy nem, de bízni nem bízom bennük.

    Elég jó konkurenciái voltak/vannak a D3-nak, szerintem erősebb a mezőny, mint pl. a D2 idejében. Vagyis valamit villantaniuk kell (nem grafika és nem a név), amivel újra meggyőzi az embereket, hogy érdemes még foglalkozni a Diabloval.
    Minden ismerősöm már rég abbahagyta a D3-at, sokkal hamarabb, mint én. Páran a 4-ikre se fognak visszajönni, mert elég volt nekik 1 csalódás.
    De attól tartok, hogy a minőségtől függetlenül "mert Diablo, mert Blizz" alapon rengetegen megfogják venni. Utána hiába sírnak majd, hogy ez is csak 5 kör Bounty, meg Kadre, Kadala rokona :) Meg más nevű Cube, de ugyanaz lesz a játék, ha a D3 ösvényén mennek tovább. Remélem nem így lesz.
    Majd kiderül mi lesz.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák