Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • kökény

    aktív tag

    válasz reelc #101572 üzenetére

    Egér témához: pont 1-2 napja vettem egy Logitech G300s, edigitalba akciózva volt 8 ezer párszáz forint.Kialakítását szoknom kellett, de a Dell snassz egerem után élmény vele játszani, Shadownál ugye fontos,h egyből elietet tudjam nyakon vágni, na ezzel az új egérrel sokkal pontosabb vagyok, jobb klikkje álom szép halk pontos gyors.
    Nagy a szerelem még most, aztán meglátjuk.
    Volt egy Steelseries Kanám is, fényes bevonatú, nagyon rossz volt, hiába állítgattam a dpi-t, lassú é nehézkes volt, hiába nyomtam el a balklikkel a skillt, késéssel reagált vagy nem is reagált. Ezt nem tudom nyugodt szívvel ajánlani, Rival és társai már más tészta, azok lehetnek jók.
    Szerintem pedig nem mind1 milyen egeret használunk, friss az élmény, ez a Logitech nkem nagyon meggyőző, tehát én azt mondom,hogy alap egértől jobb választás, ha tudunk egy nevesebb gyártó megfizethető egerét használni, nálam érezhető a különbség.GR boss leölése után például a cumók felszedése sokkal gyorsabb, sok kis aprónak tűnő dolgok ezek, de játékélményben ad egy kis pluszt, nekem legalábbis ;)

  • kökény

    aktív tag

    válasz reelc #101572 üzenetére

    Még valami, ha a mostani egered fogása kényelmes neked mérd lea hosszát és hasonló méretűt nézzél, mert én is azt hittem,hogy az a pár milliméter nem számít, pedig de.Nekem a rövidebbek a kényelmesebbek, 113-115 mm és bizony egy 120mm-nél már a mutatóujjammal "nyújtózkodnom" kellett.
    Ilyen méretben Kona, Asus ROG Sica MS egerek kisebb Logitechek vannak, ezt az Asus Sicát tapiztam én annak is adnék egy esélyt, jó fogás volt rajta ;)

Új hozzászólás Aktív témák