Keresés

Aktív témák

  • hackeeeee

    Jómunkásember

    válasz persil #41691 üzenetére

    Én most eltoltam pár apró dolgot, amik nálam "ragadtak"... "arany" cuccokat elvitték kb. 5 perc alatt.. Igaz olcsón adtam, lehet azért. :D Mindegy végülis, akinek kellhet, hasznos lehet, vigye. :)

    Elköltöttem egy kis aranyat AH-ban, most jön a gyűjtögetés. :D

    Véleményem szubjektív...

  • sunnymarcell

    aktív tag

    válasz persil #41691 üzenetére

    ha olyan dropjaid lennének, mint nekem, már sírva diszkonnektáltál volna a szerverről.

    egyetlen egy dropolt itememet nem sikerült eladni eddig 80000 felett (és nem, nem tippeltem be rosszul az árat). egyszer eladtam egy cuccot 400k-ért, azt is vettem előzőleg az AH-ban 100k-ért (tulajdonképpen ezért tudtam előrehaladni pár questet)

    az összes összeszedett goldom a profilom szerint 2millió, és ebből legalább 800k farmolt, és ugye az a 400k-s item (tehát a játék során 800k-t gyűjtöttem be inferno act 2-ig). örülök hogy egyáltalán nem halok meg háromszor a legelső elit packnál.

    legalább tennék be a PVP rendszert végre (ja és úgy hogy nem nerfelik a DH-t :P), és lenne valami fun 2 goldrun között

    Mumee: ez is lehetséges, csak az a gond, hogy pl. nem tudom milyen stat melyik arányban mennyit ér. pluszban még nem akarok órákat eltölteni azzal, hogy AH-t böngészem olcsó itemek után.

    [ Szerkesztve ]

    Has anyone really been far even as decided to use even go want to do look more like?

Aktív témák