Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • beleszólok

    senior tag

    válasz [Prolixus] #898 üzenetére

    Akkor én is idézek a betegtájékoztatóból:

    "A Xanax tabletta a következő betegségek esetén alkalmazható:
    - Szorongásos állapotok.
    - Depresszióval társult szorongás.
    - Depresszió.
    - Az előbbi betegségek szervi vagy más betegségekkel társulva.
    - Pánikbetegség."

    Elalvással kapcsolatos gondokat itt nem említenek.

    Közben találtam valamit, azt hiszem, Zopigen volt az amit előtte kaptam és amitől még délelőtt is ásítoztam:

    "1. MILYEN TÍPUSÚ GYÓGYSZER A ZOPIGEN FILMTABLETTA ÉS MILYEN BETEGSÉGEK ESETÉN ALKALMAZHATÓ?
    A Zopigen filmtabletta egy altató, amely hatását az agyban fejti ki álmosságot előidézve. A Zopigen a beteg életvitelét nagymértékben korlátozó, vagy jelentős kimerültséget okozó súlyos álmatlanság rövidtávú kezelésére alkalmazható."

    (nem biztos, hogy ez volt, már nincs meg a doboza, pedig szoktam őrizgetni, hogy ne felejtsem el, mit szedtem)

    Valahogy a kettő számomra elég eltérő.
    Hogy miben térnek el egymástól azt talán a háziorvosom mondta, talán a neten egy orvos, erre már nem emlékszem, évekkel ezelőtt volt. Majd rákérdezek az orvosomnál, ha legközelebb bejutok hozzá.
    (hogy zombi legyek tőle, ahhoz Xanaxból biztosan nem elég egy tabletta ;) )

    A papírjaimra nem nagyon néztek rá, háziorvosnak egyszer említettem ilyesmit, ő kapásból neurológushoz akart küldeni, arra meg valahogy nem vágytam akkor sem. :DD

    Ritmuszavart konkrétan a vérnyomásmérőm is jelezte több alkalommal, szóval az biztosan volt valamilyen mértékben és lehet, hogy csak véletlen egybeesés, de akkor jelentkezett ilyen durván, hogy a mérőm is észrevette, mikor leszokóban voltam a Xanaxról. Azóta csak nagyon ritkán és a mérő sem jelzi.

    Tiszavirág: http://youtu.be/YdcsiW0kfso

Új hozzászólás Aktív témák