Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • pcnet

    addikt

    válasz #32577792 #1873 üzenetére

    Köszi! :R Bázisra rákérdezek, nem merem magamtól szétszedni. Anno Lantust adtam két részletben, este 9kor és reggel 7kor. Valóban stabilabb volt a vc szintem. Merkformin elkezdése óta sikerült 94 kg-ról 89re fogynom, bár ugye azóta lett több a fizikai aktivitás, biztosan az is segített. 36 éves vagyok és 172 cm magas. Még jó lenne 10 kg-ot ledobni, de nagyon nehezen megy. Eddig 180 g CH volt a napi adagom, 50-70-60g elosztásban, most emelték 190g-ra, 60-70-60g-ra. Reggel 7kor reggelizek, de 10kor már kopog a szemem az éhségtől. Eddig este 7kor ettem, azt is előre hozták 6ra. 11-éjfél körül alszok el, de van, hogy fel kell kelnem enni, mert nem bírok elaludni. Olyankor általában Erdész szalámit tolok egy kis sajttal. Tizóraira néha egy főttojás, de van, hogy lusta vagyon szórakozni vele, vagy nem vagyok itthon és nincs rá lehetőségem. 0 ch-s cuccot meg nem hordok magamnál. Mivel délre rendszerint beesik 4 körülire a cukrom, dokim fél almát javasolt tízóraira. Sokszor vagyok 190g CH mellett is éhes. :(

    Vissza olvadtam kicsit a topicban, philoxenia írta, hogy kolbászt is eszik. Egy cukorbeteg ápolónő ismerős mondta, hogy a füstölt cuccokkal is vigyázni kell, mert emelik a cukrot. Tetováláson gondolkozok, bár nekem személy szerint nagyon nem tetszenek a tetoválások, adott esetben életet menthetne és tőlem 30 km-re van is egy hely ahol megcsinálnák.

    Hallottam egy egészségügyben dolgozó ismerőstől, hogy állítólag írnak már fel cukorbetegeknek valami új gyógyszert, ami a vese cukor ürítését gyorsítja fel, így normalizálható a vc szint és csökkenthető az inzulin adag. Ti hallottatok már erről? Ezzel kapcsolatban is kicsit szkeptikus vagyok, nem tudom mennyire terheli meg a vesét és a túlzott cukor ürítés se egészséges. Pl bakteriális húgyúti fertőzések stb...

    [ Szerkesztve ]

    “A szervizben munka folyik, nem víz. Ezért a szerviz rövid i.” by Fagyallo

Új hozzászólás Aktív témák