Új hozzászólás Aktív témák

  • niti

    aktív tag

    Szerintem is valószínűtlen, hogy
    SPOILER
    Trinity ölte meg Ritát (ha egyáltalán tényleg meghalt). Egyrészt, Rita idősebb, mint a fürdőkádas nők. Másrészt, nem sikerült megölnie az elrabolt kisfiút, így a sorozatába sem passzol bele. Persze lehet, hogy most eltért a rítusától, és csak azért így végzett Ritával, hogy ezzel otthagyja úgymond a kéznyomát.
    Viszont, az tényleg érdekes, hogy Dexter keze nem lett véres a végén. Ennyire primitív hibát nem követnének el, lehet, hogy ennek még lesz jelentősége.
    Az, hogy Harrison a vértócsában ücsörgött, simán lehet egy hatásvadász jelenet, szerintem egyáltalán nem utal arra, hogy Trinity bármit is tudna Dexter múltjáról.
    De az egész olyan álomkép- szerű volt. Hátha nem is valóság... Bármennyire is azt írtam ez évad elején, hogy legszívesebben feldarabolnám Ritát, azért ezt nem gondoltam komolyan, és nagyon sajnálom, hogy így járt szegény. És én is azt érzem, hogyha a halála valós, akkor az ötödik évad igen siralmas lesz. Pláne, ha Harryhez hasonlatosan fel- feltűnik tanácsadóként. Már Harry is nagyon idegesített.

    De ne így legyen.

    Ja és...
    A kissrácot miért nem hallgatták ki előbb??

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák