Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Redneck

    veterán

    válasz DummyBoy #5169 üzenetére

    Nem látok bele ennyire, de PS-es haver is ezeket mondta el nekem, tehát biztos van benne valami. Nekünk, teljesen más játékokból érkezőknek, így is megfelel, tetszik, de nagy lóvét biztos nem tolunk bele. Más játékokban is csak akkor veszünk DLC-t ha komplett csomagban lehet, nem teljes áron.
    Kíváncsi leszek, később, a DLC birtokában, és sok óra játékidővel a hátunk mögött (mikor már jobban értjük a metodikát), milyen véleménnyel leszünk róla.

    A Warframe anno nekünk is megvolt, és most újra elő fogjuk kapni, de a külső nézet, az idióta kinézető karakterek, azért nem annyira jönnek be. :N

    Play Hard GO pr0! - A bugfix, a hiba véglegesítése a programban.

  • prokxy

    veterán

    válasz DummyBoy #5169 üzenetére

    Osiris után ugyanígy éreztünk a srácokkal, akikkel együtt toltuk és leraktuk elég hosszú időre.
    Aztán vhogy leszedtem nemrég a bnet-et és azt látom, h sokan játsszák, rám is írtak többen, meg is vettem szept 30-án a Forsakent. Azóta 2 karim 600-as, 1 590-es, RAID-ezünk, NF-ozunk, stb, még nem unom, sőt, a BF V-t sem vettem meg, mondjuk ennek az is az oka, hogy egy félkész szar. :D

    Szóval nekem bejön a Forsaken kieggel a D2, tény, lehetne normális a lootrendszer, de annál jobban fogok örülni a kívánt exoticnak. :)

    Origin/Uplay/RSC/XBOX: Pr0kxY ; BattleTag: Pr0kxY#2203 ; PSN: x_Pr0kxY_x ; YT channel: Pr0kxY_Gaming_HD

  • Micsurin

    nagyúr

    válasz DummyBoy #5169 üzenetére

    Elolvasva van amivel egyet értek de azt mondanám most, hogy pusztán kiégtél. Tényleg. Nem toltam az első részt, akkora adtam el pont a 360-am, hogy mocit vegyek mikor az egy kijött. :)

    Szóval nekem ez az első Destiny "élményem" ellenben nem egy nem két Looter Shootert toltam. És valóban nem észlelek olyanokat amik ezer éve nem változtak. De arra emlékeztetnélek 4 évet vedd egynek. PC-n ugyanis tisztalappal indult a játék szerintem, és azt gondolom belátjuk itt az egér és a framerate miatt teljesen más balanszra van szükség, hogy jól működjön a játék. **

    Azt btw észleltem hiába pakolgatom a perkeket a cuccaimon mintha szegény Hunterem nem különösebben zavartatta magát.

    **
    És ez még mindig a jobban balanszoltak között van, Division egy hulladék nem is említem, Warframe hiába fejlődött, az egy cash grab durvábban mint ez, szerintem ~9 maxos Prime Framemmel (Ash,Nekros,Trintiy,Frost...Valkyre) bőven mondhatom toltam bele nem keveset (400 óra körül talán több is) nagyon szerettem de eszméletlen mennyiségű platinát kell beletölteni... és a PVP-t hosszú évekre ELVETTÉK annyira nem tudták balanszolni a frameket.

    Diablo 3-ba szintén nem tudom mennyit toltam nem shooter de looternek vehetjük nem? Ott is ismétled az eseményeket bountyk formájában. De fele ennyire se szórakoztató.

    Mégis mint írtam a D2 nekem PC-n egy "friss" élmény a kategóriában. Nem tudtam tolni az elődöt ennyi a titok akkor. De nem kell aggódnod a PC tábornak is egyszer tudták eladni a D1-et ilyen formán. ;)
    Btw remélem még nem jövőre jön a 3.... szeretném előbb ezt maxolni mind 3 casttal. :D

    Striket lassan illene tolnom kíváncsivá tettél... :(
    RNG? Eddig egy exo nem esett btw pedig lvl38-ra és 329-re grindeltem már a Huntert.
    Btw... a Lock nagyon prior karaktere érzésre a fejlesztőknek vele a legsmoothabb a gameplay.

    Exot honnan tudnék grindelni?

    Masterwork Coret? Említetted, de még csak nem találkoztam vele csak mit requirement. :B

    The Separatists have no regard for innocent life. They don't care who walks away from war and who doesn't. That's why we move on them now, Commander……and Wolfpack leads the hunt.

Új hozzászólás Aktív témák