Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Hunner

    senior tag

    válasz bozsik84 #2737 üzenetére

    Picit meg vagy keveredve, mint a szokásos vasorrú bába....

    A CoO-ban van 430valahány új item. Ezeknek jó része skin, de ez lényegtelen, a skin is az új kontent része. A 430itemből 200kapásból az Eververse-hez került, Te pedig normális játékkal heti 5-6 bright engramot tudsz kiszedni, ez heti 6 item Tehát 33,3 hétig kellene játszanod, hogy minden olyan itemet megkapj -nem számolva a duplákat amik léteznek - amiért kiadtál €19.99-t. 33 hét... Ha nem lenne meg, 52hét egy év. Plusz, ha ez nem lenne elég szinte 100% hogy nem marad 33hétig ez a season, tehát könnyes búcsút vehetsz a kontent azon részétől amit nem nyitottál ki.

    Az Eververse, amiről egyébként elsőre azt hazudták, hogy azért kerül be, hogy aki szeretné továbbra is támogatni a fejlesztőket, hogy még jobb és nagyobb kontent patcheket tudjanak gyártani, az megtehesse.Tehát ez az Eververse konkrétan odáig jutott, hogy a Fizetős DLC kontented felét egyxpgrind/paywall mögé rakja úgy, hogy az xp grind mint tudjuk meg volt machinálva, jelenleg pedig el van b***va.

    Ha nem lenne Eververse, Megkaphatnád ezeket az itemeket rewardként, vagy extrém random exotic engramból... Eheleyett várhatod a csodát, vagy dobálhatod a pénzt a monitornak.

    Én elhiszem, hogy azt hiszed téged ez nem érint mert sose adnál érte pénzt, de attól még igen is érint, mert a silver és a bright engramok miatt kontenttől esel el.

    [ Szerkesztve ]

    Oneplus 8 Pro - Canon EOS 600D - EOS M50 - Sigma 18-200 f/3.5-6.3 DC OS HSM II - Canon 50 f/1.8 STM

Új hozzászólás Aktív témák