Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #57018880

    törölt tag

    válasz l.skywalker #10638 üzenetére

    Gambit, Nightfall, és talán majd egyszer a solo Master sector amiben jobb szeretnék lenni, majd jövök ide tippekért. Ezekkel vagyok el leginkább, a legtöbb tartalmilag szuper. A Lost Sectorok nagy része különösen igényesen és aprólékosan van megtervezve, ezeket nagyon tudom értékelni.

    Van sok olyan amúgy amit végig szenvedtem már (pl Gambit HC Malfeaeeasceaaa? :DDD ), aztán a Boss arenanal kellett feladnom, 1-2óra után, mert ott az instant kill, lelökdösés vagy egyszerűen az iszonyatos hp miatt elment a kedvem. Az ilyeneket én személy szerint nem értem, gondolom mert a munkám elég stresszes, aztán ez már így túl sok inger, hogy a "szórakozás" is ennyit kivesz belőlem. Majd alakul ez, meg hát nagyon messze vagyok még attól, hogy tényleg jól játszak, nagyon kell érteni a kombokat, tudni mi-hol-mikor jön elő, rákészülni, elő tölteni, megvan a ritmusa, ami klassz amúgy ez hiányzott a grindelős MMORPGk után. :R

    saen
    Érdekel nagyon is, csak szerintem "még nem tartok ott a Destiny karrieremben, hogy ebben lássak annyi szórakozást (önbüntetést), hogy megérje, de az is lehet, hogy gyengébb pillanatomban megveszem, most már lesz kit utálni miatta ha megbánom :D

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák