Új hozzászólás Aktív témák

  • BladePocok

    tag

    válasz duvi #261 üzenetére

    Kicsit benéztem előbb bocsi, van rá lehetőség hogy fejlessz itemeket, konkrétan item upgrade címszó alatt minden tárgynál/fegyvernél (vagy azt hiszem legalább rare minőségűnél) ha xp-t gyüjtesz (avagy csinálod a küldiket, ölsz stb) akkor egy egy idő után nyersanyag fejében lehet fejleszteni a tárgyakat (fegyvert, armort, kiegészítőket). Ezek sokat tudnak számítani adott esetben, a játék figyelmezet is ha van mód upgradelni.

    Ha kész a story, akkor maradnak a strike-ok, az erősített strike-ok, a raidek (heti 1x ugye mint minden más MMO-nál jellemzően), a PVP és a napi dolgok. Az első részben (99% hogy itt is) ha befejeztél egy bolygót story-ügyileg, akkor megjelent a Patrol mission, ami ilyen open world féleség, lehet ide oda menni az előzőleg bejárt területeken, ezen kívül különféle feladatok vannak amiket te veszel fel kedvet szerint: ölj meg x ellenséget, gyüjts össze 20 itemet a halott ellenségből, scannelj be egy területet stb amikért szintén jártak rewardok, reputation pontok a frakciókhoz, nyersanyagokat. Ezenkívül itt (is) lehetett gyüjtögetni ládákat,különféle növényeket amik bolygó-specifikusak voltak, és kelletek item-upgradeléshez pl.

    Küldetések során jellemzőbb inkább a cső-mozgás, le lehet térni de ugye minek :) Később van mód rá hogy térj vissza ide vagy oda , sőt quest is van arra, hogy csináld meg újra a küldetést ,de nehezebb fokozaton. Max szinten ha végeztél a sztorival is sokszor visszaküldött 1-1 NPC hogy csekkold le ezt a helyet, öld meg az új főmuftit aki át akarja venni az előző helyét stb.

    Van úgynevezett bounty rendszer, aminek a lényege, hogy egy NPC-től kell felvenni ilyen bounty missionöket, amik különféle mini-feladatok formájában vannak jelen: ölj meg 50 x típusú ellenséget, kinetic fegyverrel ölj, gyüjts egy adott bolygón lévő patrol mission-ön belül pontokat, öljél 20-szor gránáttal stb. Ezek a PVE bountyk. Vannak PVP bountyk is, amik picit eltérnek: csinálj egy first killt, teljesíts egy kört 10 killel és kevesebb mint 7 halállal, ölj meg 3 enemyt precision shottal (ilyen headshot féleség, de pve-ben ellenségektől függ ,valamelyiknél a hasát kell lőni hogy beadja).

    Található a játékban klán- és matchmaking rendszer is, viszont ha jól tudom a 2. részben is kötelezően kell előre invelni embereket (max 6-ot) hogy tudj raidelni.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák