Új hozzászólás Aktív témák

  • Sischo

    tag

    válasz BladePocok #1406 üzenetére

    Hát én kb 90 órát tettem bele a játékba, és most van 2 közel max szintű karakterem és nagyjából minden megcsináltam, amit meg lehet. Számomra megérte az árát a játék, mert kevés olyan van ami ilyen sokáig leköt, de tény hogy jelenleg nem igazán van miért grinde-olni. A páncélok csak kinézetben mások, a legjobb fegyvereket pedig nagyon könnyű összeszedni, szinte hozzád vágja a játék. Nekem nagyon hiányzik, hogy legyenek ritkább, értékes cuccok amiért tényleg meg kell dolgozni, és hozza azt az extázist mikor végre sikerül összeszedni. Most viszont még a raid cuccokat is megkapod úgy hogy meg se csinálod, csak klán jutalomként neked adják, és ez szerintem elveszi a különlegességét.

    Mondom ezeket úgy, hogy alapból én elég casual vagyok, munka és barátnő mellett nincs olyan sok idő játszani, de engem nem zavar ha vannak cuccok amiket én nem tudok összeszedni, mert nem rakok bele elég időt. Én az 1-el nem játszottam, de ez a vágjunk hozzá szinte mindent a játékoshoz anélkül, hogy tett volna érte vonal annyira nem tetszik.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák