Új hozzászólás Aktív témák

  • lajosx

    őstag

    válasz Kvelstadt #688 üzenetére

    Én egyedül a BB platináztam,a ds sorozat nagyon tetszett,de valahogy nem motivál eléggé hogy újra kezdjem. A BB az más volt még paltina után is játszottam vele :DDD :R

    Jackie_Chan a srác ugye platina végig játszást csinált,neztem pár részt annyira nem akarok belefolyni,hisz még azt sem tudtam meg csinálni hogy meglegyen a teleportálás a nexusba :C elég így nekem,becsülettel végig vittem. A pályák jók voltak,a bossok azért csalodás. Szerintem inkább lett volna rövidebb boss run de látványos bossok amit tanulni kell. Itt egy kivétellel szinte elsőre meglett minden boss. Talán ez volt az egyetlen negatív tulajdonság. Persze haladni akar az ember és nem gond ha elsőre megvan. De ha valaki játszott a BB vagy Ds.1.2.3 bossokkal akkor tudja mire értem. Volt hogy egy bosst egy hétig gyepáltam mire meglett. És mikor meglett az az érzés,ami itt hianyzott🤷 volt hogy már gyerekek meg párom is szurkolt csak hogy vegezzek :DDD vagy pl annyira idegesitett egy boss hogy szabit vettem ki és egész nap addig kiódtam míg meglett :C Itt a forumba is van jópár hozzászólásom mármint a ds topikban,már ott is szurkoltunk egymásnak egy egy bosshoz. Na de hátha lesz még hasonló🙏Szép estét nektek :R

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák