Új hozzászólás Aktív témák

  • t256

    őstag

    válasz Adam_Shepard #125 üzenetére

    Szia!

    A sárkányokkal egyenlőre nem tudsz kezdeni semmit. Ha jól emlékszem ott vissza kell fordulnod és egy másik irányba tudsz továbbmenni egy hídon, ami tele van íjásszal és lándzsás lovaggal. A vörös sárkány is szokott arra járni...
    A pályán a lényeg, hogy kinyisd az elején lévő a nagy kaput, ahol az első boss lesz. Ehhez több helyszínt meg kell nyitnod.

    Ki az a sárga lovag, akit megmentettél? Véletlenül nem Ostrava Of Boletaria? Őt meg kell még menteni 1-2, 1-3 és ha minden igaz 1-4 pályákon is. Ő fogja oda adni a kulcsot, ami nyitja az ajtót, amit a piros szemű lovag őriz.

    Egyébként érdemes olvasgatni a wikit. Én csak akkor néztem rá, amikor megkaptam valamelyik démon lelkét, kíváncsi voltam mit érdemes belőle csinálni. Varázslat vagy fegyver.

    Nem mentettem meg Ostravát, Yuriát, Selen Vinlandet. Ebben a játéban van igazán értelme a New Game +-nak.

    Spock says, “Logic clearly dictates that the needs of the many outweigh the needs of the few.” Captain Kirk answers, “Or the one.”

Új hozzászólás Aktív témák