Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Tothgera30

    Ármester

    válasz Dhampir #35228 üzenetére

    ...és ott van normális support is. Közepes részletességgel meg egy nem IGP-s Latitude/Precision pár éves gamákkal simán elvan. Tegyük fel, mostani árfolyamok mellett egy Lati E6420 Quadroval legyen 140-150k használtan. Ugye ennyiért Inspiriont kapnék. Minőségen és supportban nagyot ott van, akkor inkább játszom közepes részletességgel rajta, de tudom hogy ha gáz van vele, akkor NBD gari bevéd. sőt a gép kicsit komolyabb mint bármelyik Inspirion széria. Persze nagyon lesarkítottam, de így van.

    A másik hogy egyáltalán nem a DELL "hibája" hogy adnak el consumer gépeket erősebb CPU vagy VGA párossal, esetleg pusztán erős VGA van benne. Persze a gép izzad, mert a hűtése nem erre van kitalálva. De kérem, erre van igény, hogy olcsón, a legerősebbet akarja mindenki. Nézzük csak meg mire kíváncsiak az emberek... mekkora proci van benne, mekkora vga és menyi memória, mert játékra kell. Ha a Dell nem kínál ilyen gépet, más gyártótól veszik meg! Nem az hogy vesz egy gyengébb üzletit, azután ahogy lesz lóvé, kibővíti, nem, mert nem ért hozzá, nem akar foglalkozni vele, megvenni, használni akarja, minél olcsóbban. Ezért idővel (ált. 2-3 év) eldobja, és vesz másikat, ugyan olyan consumert... csak erősebb hardverrel.

    "A pokol nem hely, hanem állapot"

  • sirszevenap

    addikt

    válasz Dhampir #35228 üzenetére

    Lehet, hogy kicsit "gazdagabb" szegmensben mozogsz. Én főiskolás vagyok, de a nép gépének nem a Dellt látom, hanem az asus-acer párost. És abból is az alap felszereltséget. Bent ülünk több százan egy előadóban és mondjuk van 10 Dell 1 Apple meg 150 asus... De nem a gamer fajta.

    Mellesleg igazad van 190 nekem már a plafon volt, fentebb képtelen voltam jelen pillanatba menni így ez volt a legjobb választás.

    Ez egy ördögi kőr, ha 250 ezret szántam volna rá sem lenne a te/ti szemszögetekből gamer... mert nem... És mehetne ez a legvégső összegig, amikor már nem tudsz drágábbat és jobbat venni.

    Tehát tapasztalataim szerinte (mivel én ilyet is használok). Aki ilyen gépet akar venni, mert mondjuk 200k a plafon, tegye meg nyugodtan, simán tudni fog rajta játszani! Akinek van 300k-ja az NE ilyen gépet vegyen mert annyiért kap jobbat! De mondok jobbat! Akinek van 500k-ja az meg végképp ne vegyen még 300 ezres gépet se , mert 500-ért tud jobba!

    Remélem értjük miről beszélek.

    Bankkártyával? Hát persze!

Új hozzászólás Aktív témák