Új hozzászólás Aktív témák

  • V.Stryker

    nagyúr

    válasz lorcsi #69755 üzenetére

    Pár hete vettem egy 7450 -et itt a PH_n. Pár mondatot írok róla úgy, hogy ezelőtt macbookom volt.
    Minőségre egész jó a gép, de nekem az alu macbook után műanyag érzetem van, de ez ne legyen mérvadó.
    FullHD-s kijelzőst találtam, ami szerintem nagyon rendben van, egy rossz szót nem tudok róla írni.
    A gép billentyűzete szerintem az egyik legjobb, amit windowsos gépnél használtam, de nekem sajnos nem háttérvilágításos, de legalább gyári magyar.
    84%-os akkuval nekem simán elmegy ilyen 4-5 órát vagy többet, de annyit biztos.

    Ami hátrány, az mind ilyen fiszf@sz dolog. Pl. az érintőpadot csak a szoftverből tudod letiltani és engedélyezni. Tehát ha letiltod, mert egeret használsz, amit aztán elhagysz valahol, akkor ott eszetlenkedhetsz, hogy visszaengedélyezdt valahogy vagy másik egeret kerítesz. WTF?
    Másik ilyen, hogy egyik oldalon semmi csatlakozó nincs, sok hátra került a gép hátuljára.

    Ami még jó, hogy mikor csináltam egy speed testet wifin, akkor valami állat volt... úgy hasít, hogy notit így wifin tekerni nem láttam.

    Én nem bántam meg, szeintem ha újra kéne vennem, akkor is ezt venném, mert korrekt masina.
    Amúgy patika állapotú, még hajszálkarc, kopás sincs rajta. i5-ös procival, 16gb rammal, 256gb ssd-vel, FullHD kijelzővel kerek egy 100-as volt. 5k-ért még kaptam hozzá egy dokkolót, ami már csak a plusz táp miatt is megérte.Illetve ott van egy rakat csatlakozó még rajta.

    Organic Maps - ingyenes, offline navi iOS-re és Androidra.

Új hozzászólás Aktív témák