Új hozzászólás Aktív témák

  • Fifi

    őstag

    Sziasztok!

    Eddigi fél évtizedem alatt ThikPad user voltam, így előre is elnézést a Dell ismereteim hiányáért. :B

    Megkértek, hogy szeptemberben építészmérnöki egyetemre beiratkozó hölgy számára nézzek notebookot, akinek jelenleg nincs semmilyen számítógépe. Mivel tavaly unokahúgomnak vásároltunk egy Dell Latitude E7440-t ami nagyon tetszett nekem és neki is, gondoltam, hogy ezen a vonalon indulnék el ismét.

    Alapfeltevés, hogy kicsi, könnyű, de masszív gépet néznék a számára, melyet dokkolóban külső monitoron használna.

    Itt kellene a segítség: nem igazodok el a dell szériák számozásában teljesen.
    Találtam egy leírás, ahol azt írják, hogy 2017. óta nincs a számok előtt betűjelzés
    és egy másikat is, ami alapján meg van betű ...
    Pl ebben a hirdetésben szereplő gép, megnevezése tartalmazza az E betűt vagy nem? Dokkolható, de csak USB-s dokkal használható?
    Ha nem is teljesen tiszta, de azt már tudom, hogy E74XX vagy E73XX gépet fogok keresni.

    A fent említett E7440 WWAN slotjába lehetett SSD-t tenni, így 2db háttértárat kezel, viszont google azt mondja, hogy a DELL Latitude 7490 nem képes erre.
    Honnan tudom, hogy melyik gép WWAN portja alkalmas erre? Esetleg más módon bővíthető 2. háttértárral?

    Segítségeteket köszönöm! :R

Új hozzászólás Aktív témák