Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • SzaboZE

    addikt

    válasz alexka1998 #444 üzenetére

    Szerintem elfér, de ha nem, akkor is 8 napon belül vissza tudod vinni a kártyát.

    [ Szerkesztve ]

    Ha nem válaszolok 1-2 napon belül, akkor írj még egy privit, lehet hogy átfutottam véletlenül az előzőn! - www.mazdaklub.hu

  • ShadEb

    csendes tag

    válasz alexka1998 #444 üzenetére

    Ha esetleg bevállalod, és belepróbálod, engem is érdekelne, hogy belefért-e, mert engem is az Optiplex 755 MT "ügyes" PCI-e kialakítása határol be. 2 slotot foglaló videokártya eleve kizárva... :(

    -----------------------

    Más kérdés:

    Kedves Dell guruk!

    A segítségeteket szeretném kérni! Hosszú ellenállás után arra adtam a fejem, hogy egy Optiplex 755-öt (MT ház) szeretnék kicsit fejleszteni.

    Elsősorban a jelenlegi core 2 duo E6550 (2x2,33GHz) procit szeretném 4 magosra cserélni. Elvileg az alaplap tudja is kezelni (bár már ebben sem vagyok biztos), támogatja, de tanácstalan vagyok mire tudom cserélni, és a quad core széria mely tagjai működnek együtt a vassal?

    Illetve ezek az átalakítós Xenon procik, adapterrel, hogy jók legyenek 755 contact LGA-hoz szerintem nem működnének az alaplap lapkészletével, mert ahogy láttam az jelen esetben Q35.

    Van különbség az alaplapban való használhatóságban a között, hogy 1-1 proci gyártási technológiája 65 nm, vagy 45 nm? (Tudom most elárultam hogy nagyon ... vagyok még ehhez, de ez mit jelent 65nm 46nm?) A jelenlegi proci 65nm és Pl. a Q6600 ugyanúgy 65nm, de a Q9-es szériák már 45nm-esek.

    Tehát mit javasolnátok, milyen procit tudok beletenni? Mert én eltévedtem és tanácstalanná váltam :F

    Előre is köszönök minden "rám" fordított időt nektek!

Új hozzászólás Aktív témák