Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stranger28

    addikt

    válasz blasko92 #9460 üzenetére

    Mindenhol csak állatok vesznek körül, érdemes megszokni. Tök mindegy, hogy kertes vagy panel, ezek ott vannak mindenhol. ;]

  • copass

    veterán

    válasz blasko92 #9460 üzenetére

    én becsöngetek, amikor már hallom hogy nem bírnak magukkal,(üvölt a tévé,vagy ordíbálnak. felkelek rá,meg a gyerek is) megkérem őket hogy akkor itt a vége csend legyen, ez általában hat.
    de kilátásba helyezem a másik végletet is: tulajdonost keresem? albérlők vagyunk. ok, akkor csend legyen vagy máris kereshettek másik albit, mert gondolom a tulaj nem fog kifizetni 50k-s bírságot csendháborítás címén és ti se akartok ugye? ez hat.
    de lekopogom ők a jobb társaság, köszönnek, nem cigiznek az erkélyen,meg ordibálnak,stbstb,suli,meló,este kis duma,tv kész,szerencsénk van ha azt nézzem hogy a szomszéd lépcsőházban egy nyáron volt itt egy buckalakó familia, ott sorozatba illő dolgok voltak, egész nyáron állt a bál a parkban, óbégatás, verekedés, rendőrök hetente kerestek vkit vagy este jöttek balhé miatt. utána meg mikor kérdezték hogy ki szúrt? hát én azt nem láttam, előtte meg tépték egymást, kuncsorogtak a boltosoktól,stbstb. de amikor mentek közmunkára, nézd már másnap már be volt kötözve a keze, eltörte, megvágta,stbstbstb. munka dolgában egyből sérülékenyek lesznek.
    Van egy gyerekkori barátom aki szintén buckalakó, hajdúhadházi, dúrva környék, 18 lett kiment németbe és olyan háza,kocsija egzisztenciája van, becsületes munkával (nem sefttel) asztalos,fafaragó hogy csak néztem. ő az igazi példa nem győzike. csak hát nagyon ritka az ilyen ember, ő azt mondta hogy szerencsés ember, mert elkerült hadházról, ott 5x ennyi munkával is senki maradt volna.

    "amikor valaki baromságokat beszél, megszületik egy unikornis"

Új hozzászólás Aktív témák