Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • lorcsi

    veterán

    válasz perge666 #65926 üzenetére

    szerintem addig sem jutottak el hogy beindítasák :DDD

    diablo1984:
    szerintem ne az iylen cordobákat meg baromságokat nézzetek..nagy, 4 szem. ..esetleg taxi is lehetett..meg anyagszállítós stb..szemét is kinyomták a 15 év alatt
    valami tök másfélét...
    pl. punto 2..vagy hasonlót

    [ Szerkesztve ]

  • diablo1984

    veterán

    válasz perge666 #65926 üzenetére

    ki sem próbáltam! mikor azt mondják, hogy törve volt és javítva, mondom, ha nem látható a törés és a színt is eltalálták, akkor nem gond, de korrekt, hogy elmondta, errefel egy távolról kocsinak látszó sz@rt elében tol, akkor ki sem próbálom, ez 1 hónapja mielőtt megtörték egy nagyon megkímélt, szép autó volt, most meg egy gettójárgány, amit egy kertben összetákoltak, zárhíd meg volt csavarodva, mindent kalapáccsal raktak helyre, hűtők bal oldali felfogatása meg sem volt, a vízhűtő fel volt kötve, a klímahűtő meg a vízhűtőhöz drótozva, meg hasonlók!
    szép állapotú volt amúgy a belseje, semmi kopás, persze a hirdetésben úgy volt fotózva, hogy csak bal előlről nem, így pont nem látszódott semmi, a motortér is úgy volt fotózva, hogy pont semmi sem látszott, csak az, hogy van motorja, de a körítés semmi..... kezdő nepperfiú első próbálkozásainak egyike, nem tudom, miért gondolta, hogy amit a telefonban mondott arra nem jövök rá, hogy köszönő viszonyban sincs a valósággal dolgon meg sem fogok hökkenni.....

    lorcsi: tökéletes lenne ez gyerektranszport céljából a-ból b-be, olcsón benzinből, ez nem volt taxi sosem, hátulra felnőttet betolni emberkínzás, azokból nem csinálnak taxit!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák