Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adi mester

    tag

    válasz Zola007 #46448 üzenetére

    Nem rég üzleteltem egy 8 napos újonccal, már azóta meg van, vagy 12 napos is.

    A privikben kedves volt, segitőkész, a csomag aznap (2 órára az utalásra rá) már a postán volt, más nap itt volt a csomag, becsomagolva alaposan. A legmeghökkentőbb a dologban, hogy ennyire korrekt kiszolgálásban nem volt mostanában részem. Pedig elég sokat vásárolok postán. Az egyetlen hátulütője a dolognak annyi volt, hogy az egyik memória, amit vettem tőle, az 256 MB-os volt, nem 512-es. 500Ft-os tétel. Nem oszt - szoroz, nekem ennyit megért a dolog, biztosan csak összekeverte.

    Ennek ellenére tényleg jobb vigyázni az újoncokkal, én is csak utalás után láttam, mióta van közöttünk a srác (na akkor paráztam egy kicsit), valószinűleg nem mentem volna bele a dologba ha hamarabb látom, de igy kellemesen csalódtam.

    On: Eladó alkatrészeim, vegyétek, vigyétek.

    szerk.: pl. most volt egy incidensem, 512-es DDR Kingmax memóriával kapcsolatban. A srác is PH-s, nem újonc. A memória hibás. A csere már folyamatban, de ez egy picit érzékenyen érintett, hisz szükségem volt rá. Nem feltétlenül negativ jelző az, ha valaki újonc.

    [ Szerkesztve ]

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Új hozzászólás Aktív témák