Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • XtremLor

    őstag

    válasz z0d1AK #37362 üzenetére

    Kb egy idoben vettunk monitort a testveremmel, en u2312 vettem, o meg lg 237L-t,a legtobb ismerosnek az lg tetszik mivel jol nez ki designos, en meg orulok a kalibralt szep kepnek, es nezem a dell-t :DDD

    "Legen...Wait for it...Dary"

  • Zola007

    veterán

    válasz z0d1AK #37362 üzenetére

    Nem mondtam hogy nem jobb a Dell, de ha valaki 24" + IPS-t akar nem munkára venni, akkor azért nem mindegy hogy
    46 vagy 66 e ft. alig 1,5x annyiba kerül.
    Talán ezért sem kellene őket egy ligában kezelni, aki megteheti, vegye a Dellt. Én is egy 2412-t akarok idővel, nem titok. Újat.

    Viszont nekem mindig van egy kis kételyem a használt dolgokkal kapcsolatban.
    És pediglen ha annyira űberfa.za az u2412, akkor miért is akarja valaki fél-1 évesen eladni?

    (#37366) cekkk : arra értettem, hogy lassan már mindegy kinek-mire kell és mennyije van rá, ha a monitoros fórumban elejti a 24 + IPS kombót, akkor körülbelül a "dell-t vegyél mert egyébként dilettáns vagy" hangvétel kerül elő.
    Én pl mai napig elégedett vagyok a régi gépen a TN paneles Acer 1912-vel. Érhet vagy 8-10e ft-ot, tök átlagos képe van, de office-ra, netre és tecső videóra bőségesen elég és sose volt gondom vele.

    A véleményem továbbra is fenntartom, újonnan 66, akkor 1 évesen valóban nem 55, hanem inkább 50 a reális ára.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák