Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • patex1983

    őstag

    válasz Cs1csó #158861 üzenetére

    Ja tényleg.... Erről jutott eszembe, hogy olyan eset is előfordult velem az Mstore-ban, hogy konkrétan ők mondták, hogy nekik nincs készleten a termék, nézzem meg az MM-ban, ott biztos lesz..... :D
    Szerintem akkor mentem utoljára oda.... Fura egy banda volt az, na. :D

    X

  • RandomName

    aktív tag

    válasz Cs1csó #158861 üzenetére

    Amíg a Fórumban lent középen volt a Samsung, addig velem fordult elő olyan, hogy venni akartam power bankot, ami tud 9V gyorstöltést. Nem volt, csak olyan ami tud vezeték nélküli gyorstöltést is. Heroin áron. A második kérdés után ajánlották a másik boltot (MM). Lerázásnak tűnt. Nem tetszett, de belegondolva, ha nincs amit én akarok, és nem is lesz, akkor ne legyen elvárás, hogy a vállára borulva sírom ki magam miatta.
    De pl amikor a BT headsetet, meg másik alkalommal a Glap Play P/1-et vettem, és már a pultnál kérdeztem pár dolgot, akkor mindkét esetben a beszélgetés közben csörgött a telefon, és az irodából szóltak, hogy mi a válasz a kérdésemre, mert átlag biorobot értékesítő nem tudhat minden termékről minden infót. Azaz jobb support volt, mint pl az MM-ben, ahol ha egy termékről nem úgy kérdezek, hogy gyerekkori iskolatársam bátyja visz oda a saját osztályáról, hanem alanyi jogon ("helló én vagyok a hülye gyerek és venni akarok egy nagy zöld kockát ami piros gömb kívűlről, de a neten nézd csak így néz ki, van nektek ilyen? Vagy valami alternatíva) akkor kb pingvinezés van, de ha vele megyek oda, akkor meg van megoldás.

    Szóval ez ilyen tényleg érdekes. :)

    [ Szerkesztve ]

    "A logout olyan mint egy joghurtkultúra... bedobod a bejegyzést, és minimum 8, maximum 24 óra múlva minden tag a téma egyetemi szintű szakértőjévé válik." By: DeFranco (2016)

Új hozzászólás Aktív témák