Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papaj x

    tag

    válasz dew28 #153840 üzenetére

    Tehát akkor ez ki is lőve.. Esetleg, ha tudsz linkelni e27ben használhatót, azt megköszönöm, mivel nekem annak kivitelezése sokkal egyszerűbb, mégha pár ezer ft-al is többe kerül.

    PLaci58: Kerestük (kis is lett ásva ahogyan említettem), de mai napig megoldatlan. Nem messze van a háztól a szennyvíz gyűjtő is, de kiásva teljesen száraz homokot találtunk, kb mint ami a homokozóban van nyáron 1 hónap száraság után..
    Csatorna kivezetés még lehet probléma (kb 1 m-es a vízelvezető a háztól), de nem volt csapadék, így ezt sem tudom felmérni.
    Lassan, arra jut ki a dolog, így ezen sok írás után, hogy a klíma kondenzvize pont itt gyűlik most össze, meg is nézem, hogy nem-e lett lukas az elvezetője..

    Szerk.: Cső nem megy a falban, fűtés csövek is a házban falon kívül vannak. Elhagyatott kémény kivezetés van, de az kb 7 méterrel arrébb, annak látjuk is a baját, de nem penészes, nedves..

    [ Szerkesztve ]

    "A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Új hozzászólás Aktív témák