Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Papaj x

    tag

    válasz bul07 #153012 üzenetére

    Lehet csak kiragadtam valamit a kontextből, s nem, nem feltétlen a papír számít, de ezt le is írtam.
    Én sem tanultam rendesen nyelvet, vagyis oktatták, de nem tanultam.. Kicsit bánom is, de nem vagyok erre fogékony, sajnos..
    Viszont a kivett írás, amire reagáltam is, szerintem nincs igazad. Én is olyan körülmények között nőttem fel, hogy..
    De lépjünk túl rajta nincs iagazad. Ha van papír jó, ha nincs sem baj, de ha törekszünk rá, főleg nem baj, szerintem.

    Nekem is kazaksztáni melóból van fedél a fejem felett, ergo pont nem releváns az itthoni bérezés, papír, stb.. De amit állítottál, az nem feltétlen helytálló, részemről legalábbis..

    Le tudnám írni én is az élet történetem, ag 1, senkit nem élrdekel, ad 2, ha ég le is írom, sem releváns, plusz senki nem tanul belőle, topicban biztosan nem..

    Lehet egyes emberek, soha az életben nem fogják használni a deriválást, de itt nem is erről szól.. Szerintem..

    A meg miért kellre, ismételten nem tudok ragálni...

    [ Szerkesztve ]

    "A világon az emberi ész van a legjobban szétosztva. Mindenki meg van győződve róla, hogy neki egy kicsivel több jutott." - “Vezess úgy, mintha loptad volna”

Új hozzászólás Aktív témák