Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Papaj x #153009 üzenetére

    Nyelv az teljesen más azt sajnálom hogy nem tanultam
    Nekünk kötelező Román volt, az oroszt leszavazták a szülők(akkor már lehetett dönteni), és ugye ami kötelező

    Én szemembe egy papír semmi de ha mondjuk nem tud egy kereket kicserélni a kocsiján, vagy egy égőt egy lámpába, vagy egyszerű dolgokat megcsinálni, az nem életrevaló szerintem
    Persze ezt elvárom mindenkitől

    Simán meg lehet nyomorítani egy gyereket a tanulási kényszerrel, aztán persze hogy drogos lesz, meg alkoholista, asszonyverő idegbeteg ember

    Meg amúgy is papírt a mai napig lehet venni csak pénz kérdése

    Hát igen nyugatra aki dolgozik az megél
    Unokatestvérem most volt itthon ő Olaszba dolgozik egy üdülőhelyen, felszolgáló kaszás(neki fizetnek a vendégek és van alatta pár kiszolgáló a műszakba).
    Csak nyáron dolgozik, télen meg "munkanélkülin van" de az is annyi hogy most hogy visszament pár nap múlva megy kirándulni nyaralni Ciprusra a munkatársnőivel, megteheti mert van rá pénze.
    Nem mellékesen már szolt édesanyjának hogy akar venni lakást itthon mert be akarja fektetni a pénzét.

    De ott van a másik unokatestvérem
    Mol finomítóban dolgozik több mint 10 éve karbantartó szerűség, számítógépes rendszereket bütykölnek, nincs diplomája
    De csak ügyeletért kap havi 50-60e Ft-ot, fizetés, +cafeteria, ruhapénz, pár éves autó, most vett új nagymotort, Érden van háza három garázzsal(ér vagy 50-60milliót alsó hangon), jól és és nem szakítja meg magát és azt csinálja amit szeret.

    Nem kell ahhoz végzettség hogy jól éljen az ember csak lehetőség kell és affinitás.

    (#153010) Aryes

    Hát igen nyelvtannal mindig hadilábon álltam :DDD
    Amúgy sokszor megesik velem hogy fejembe jól megfogalmazom aztán leírva valahogy olyan furcsára jön ki
    Amúgy egy fórumra pont elég
    Persze megértem én ha valakinek zavarja a szemét
    Én meg nem olvasok el olyan hozzászólást ahol nincs ékezet :DDD , ha ő nem tud venni rendes billentyűzettel eltátott cuccot, akkor én meg nem olvasom el amit ír :)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák