Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • #33253120

    törölt tag

    válasz Cs1csó #123869 üzenetére

    Hát....
    A ház 2011-es.
    A Google térkép utcaképe 2011 novemberi.
    Azaz ha utcaképen nézzük, akkor egy majdnem kész ikerházat keresünk, aminek vagy van kerítése, vagy nincs. Ami sokat segíthet a szemközti ház, és a két fa mellett a villanyoszlopok elhelyezkedése. Ez azt mutatja, hogy vagy T elágazáshoz, vagy kereszteződéshez közeli az ingatlan. Természetesen az ingatlanosok néha tükrözve teszik fel a képeket, hogy nehezebb legyen megtalálni, tehát ezt is figyelembe kell venni.
    Alsó-Józsán kb két területen volt nagyobb építkezési hullám akkoriban. A Telek-Október 6 környékétől a Platán utcáig, illetve a másik végén az Oskola utca-Ispán ilyesmi térségben. Utóbbin olyan ritkák még az épületek, hogy végig lehet futni másfél perc alatt rajta, első körben hasonló kerítést láttam, de az nem ikerház volt. Illetve a szemközti ház is új, de balra és jobbra a háttérben lévők idősebbek.
    Így marad az első verzió. Az Okt 6, és telek környékén túl sok a fa szerintem, lentebb kell menni, és a Kastély-(Kiserdő+Bocskai) utcák közötti rész kereszteződéseit kellene megvizsgálni.
    És akkor még ott van az, hogy területileg lehet nem "divatkövető" építkezés volt, hanem ledúrtak egy házat, és oda húzták ezt fel, de én akkor is kizárással keresnék.

Új hozzászólás Aktív témák