Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • zeon.hu

    nagyúr

    válasz Zola007 #121781 üzenetére

    Fél év marhaság azért!
    Akinek kedve és pénze is van hozzá, csinálja nyugodtan, de indokolatlan.
    Én pár hete tettem le a P7-et és a G Flex-et, bő 4 év után (de a családban használatban maradnak), mert az én szokásaimhoz/igényeimhez már kevesek voltak.

    #?*@&!

  • hentes555

    senior tag

    válasz Zola007 #121781 üzenetére

    Az a fél év lehet túlzás, bár lehet vannak olyan alsóbb kategóriás telók, amik kb. ennyit bírnak, de én sem értek vele egyet, hogy általánosságban ennyit bírnának. Amiket fesoroltam mobiljaim, azok javarészt max. középkategóriás telók, de a két évet mindegyik kihúzta, valahol itt lehet szerintem, amikor már érdemes cserélni ebben a kategóriában. Ha nem gyári hibás az adott készulék, szerintem a leghamarabb az akksit kell benne cserélni hardver ügyileg vagy a gombokat a környezetemből szerzett tapasztalataim szerint, ezek fáradnak el leghamarabb. De ezen javítások legtöbbször nem nagy költségek akkor sem, ha tovább kívánja használni az ember. Az Ace 4-et én sem tervezem eladni egyébként, kb. ezért is 10-et adnának.
    Ami engem meglepett, hogy ez a 6S a mai napig megkapja a legújabb rendszert, valamint az egész telefon teljesen használható a mai napig mindenféle akadás, lassulás nélkül a 2 magos proci ellenére is. Sőt, még az 5S is (5 és fél éves telefon) megkapta az IOS 12-t, aminek egyik feature-je, hogy a régebbi telefonokon gyorsít valamennyit. Ezt személyesen nem tudom igazolni, amint megvettem ment rá a 12, de fórumokon dícsérik. Ilyet droid esetében még nem sokat láttam.

    "Tiefe Brunnen muss man graben wenn man klares Wasser will"

Új hozzászólás Aktív témák