Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • diablo1984

    veterán

    válasz 7Sony7 #121101 üzenetére

    az E jelőlés jelenti a legutolsó szériát(S után jött), ezek a legfiatalabbak, legmodernebbek, ismert széria hibája nincs, a korukból adódóan ezek mehettek eddig a legkevesebbet! Nem melegszik, nem hajlamos a grafikus chip lefőni(S-nél azért előfordult még), ennél nem szikrázik semmi, mondhatni a tökéletesre főzött cucc! Nehéz, sőt a legeslegutolsókat nem is lehet feltörni, de az online tartalmak miatt szerintem felesleges, mert utána frissíteni sem tudod, nem tudsz játékot letölteni rá és annak frissítését sem. Van sok játék ingyen, gold előfizetéssel minden hónapban egy nagyobb cím ingyen letölthető, na a feltört boxokkal nem lehet, mert amint netre lépnek vele, bannolja a készüléket és soha sem tudsz online tartalmakat elérni róla!

    MOD: nekem az 500-as vinyóval szerelt van, minden játékot, még a dvd-seket is feltelepítem a vinyóra, hogy az optikát feleslegesen ne gyilkolja, gyorsabb a betöltés is, van sz6űk 20 játék a vinyón és még 350 giga van szabadon belőle, erre lehet a live-ról a játékokat is letölteni, vannak akciók amivel a múltkor a farcry 2 1200ft volt digitálisan, megvettem, letöltöttem, vinyóról szépen megy! Nem tudom a ps3-as milyen, de abból szerintem jóval kevesebb fut mint az xbox 360ból, az hogy ez előny-e az jó kérdés, szerintem a támogatás szempontjából talán a többfelhasználós platformok életképesebbek!

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák