Hirdetés

Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    válasz qfm #119944 üzenetére

    Nálam egy klímás cég 3 éve 1 nap alatt (reggel 8-tól este 7-ig) nem bírt felszerelni panelban egy klímát, összeb.sztak minden falat koszosra és ferdén rakta fel a kültérit (szerintem még vízmérték se kell hozzá, szemre látszik milyen ferde).
    Mikor szóvá tettem, akkor még neki állt fentebb. Innen ajánlották a céget a fórumról.

    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬
    Mostani bérlakásban a konyhabútornak nincs teteje, mert az asztalos nem csinálta meg
    Lelépett a pénzzel és simán nem jött vissza befejezni. Tulajnak is ismerős ajánlotta.

    ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

    Szintén ismerős által ajánlott mosógépszerelő eljött, meghümmögte a gépet, elvitte a hibás alkatrészt, aztán 3 hétig ígérgette hogy jön.
    Mondtam neki, hogy hozza vissza az alkatrészt, mikor visszahozta, elvettem tőle és nem adtam egy qrva forintot se. Mondjuk legalább nem szólt egy szót sem, mert tudta, hogy nem is csinált semmit.

    Úgy, hogy én már úgy vagyok, hogy valaki nekem "szakembert" ajánl, akkor az semmire nem jelent garanciát.

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák