Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz atike #114563 üzenetére

    Ha nincs kamera erősen meg kell rángatni és egy idő után sárga villogásra vált :DDD

    Berettyóújfaluba láttam hogy a részeg elkezdte rángatni az egyik gyalogos lámpa oszlopot, fél perc se kellet letiltott az egész kereszteződés és sárgán kezdett el villogni

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • Salex1

    senior tag

    válasz atike #114563 üzenetére

    Nem a lámpa miatt van! Alsó-Józsáról nem lehet kikanyarodni, hiába zöld, mert sor végig ér! Ha nem lenne lámpa sem nagyon lehetne haladni.
    Az első ami fogja a forgalmat, az alsó-Józsáról a vállalkozói telephelynél balra kifurakodó és az őket illedelmesen kiengedő autók...de, ha ez sem lenne sem volna sokkal fényesebb a helyzet, ugyanis a felüljárónál a lámpa is fogja! Ma reggel a vállalkozói telepig 10Km/h volt a legnagyobb sebességem, utána pedig 20-ig is felment. Már 6:50-kor indulunk, hogy 7:45-re beérjek dolgozni!
    A múltkoriban FB-n leírta valami város üzemeltetési emberke, hogy szándékosan vannak így állítva a lámpák, és nem csak itt, hanem pl. a mikepércsin is, hogy ne egyszerre ömöljenek be az autók a városba, mert akkor végképp bedugulna a benti rész és így meg nem a várost szennyezi a sok pöfögő autó.

    Szóval hiába minden, a megoldás egyik része a 4 sávos út lenne, de akkor sem bírná a Debrecenen belüli része a Böszörményinek a rengeteg autót.

    Csak megemlítem, hogy a városvezetés célja háromszázezresre duzzasztani Debrecent! Csak tudnám akkor mi lesz itt.

    Amit Te tehetsz, hogy elindulsz úgy, hogy 7 előtt elhagyd Józsát, vagy később jössz. Rendszerint 8 körül már simán járható, de a mai NAGY HAVAZÁS :W :Y megfogta még jobban az autókat.

    Ja és amiért jöttem: Nincs valakinek eladó Ping-pong asztala?

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák