Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz Aryes #114160 üzenetére

    W8.1-el nekem nincs bajom, arra azért még át lehet térni
    Persze alap a classic shell telepítése

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

  • Laraxior

    titán

    válasz Aryes #114160 üzenetére

    Vannak akik nem panaszkodnak, de eléggé megszaporodott a Win10 topikban az elégedetlenkedők száma.
    Persze értelmes javaslat nincsen, elég sok a "nekem működik, jól van az" hozzászólás.
    Meg a fontos a frissítés, hogy mások gépét ne veszélyeztessem azzal, hogy hozzá nem értőként nem frissítem a gépem.
    Meg a user error... Aha, Tiszta Win10, meg még épphogy felkerült a Logitech driver, már összefosta magát a rendszer. Jó sok error-t lehet csinálni az első 5 percben. :W
    Mondjuk nem tudom, hogy mennyi joga van a Windowsnak csak így a beleegyezésem nélkül azt csinálni amit akar.
    Ráadásul hiába hagyom a 1607-en, egy idő után elkezdi az okosságot a frissítésről.
    Van egy winyom, amit csak tesztelgetésre használok, azon is Win10 van. Nem sokat megy, csak amikor érkezik egy-egy új alaplap, vagy valami hardver, akkor azzal elszórakozok egy kicsit és annyi.
    Na, tegnap amikor összeraktam a Striker 2 alaplapot a 8800Ultra SLi-vel , már fel is ugrott a Win10 frissítési segéd, hogy veszélyben a gép... :W

    (#114161) bul07: Classic Shell-t én is használtam, de most elpusztítom az összes Win10 származékot. Szarok a DX12-re is.

    [ Szerkesztve ]

    "Mi a hazugság ára? A legnagyobb veszély nem az, hogy elhisszük, hanem az, hogy ha rendszeresen hazugságokat hallunk, akkor már egyáltalán fel sem ismerjük az igazságot. S akkor mit tehetünk? Mi mást tehetnénk, hogy lemondunk még a valóságnak a reményéről is és egyszerűen beérjük történetekkel."

Új hozzászólás Aktív témák