Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • stranger28

    addikt

    válasz mongo #11077 üzenetére

    Egyszerű dolog ez: Érzéketlenek, nem ember vagy, hanem a munkájuk. Sietnek. Tudnád hány embertől hallom, hogy a szülész azért "tolta" kicsit időben előrébb gyógyszerrel a szülést, hogy hamarabb tudjon menjen nyaralni.

    Egyszerűbb levágni, mint szarakodni vele, ennyi az egész. Én is megvakultam volna felőlük, ha nem baszok rá az ajtóra. Fel volt háborodva, közben tudod mi ment bent? Röhögcsélés, pletyka. Hát elmennek ők a...

    (#11078) blasko92: Nem ezt mondtam én is, hogy szedjék külön? :U A kocsma viszont nem egyenlő azzal, hogy megdöglök a füsttől és úgy megyek haza, hogy bűzlök, mert bementünk inni valamit. Az meg engem nem érdekel, hogy ki mennyire "rosszéletű" önhibából, piálja-bagózza-kávézza-rinyálja halálba magát, annyi.

    (#11080) daa-raa: +1

    [ Szerkesztve ]

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz mongo #11077 üzenetére

    Azt mondták, hogy le kell vágni a kezét????

    Más..tegnap este el kellett vinni tolószékbe anyukámat röntgenre. De annyira félt, meg alig bírt ülni, hogy nagyon szorította a karfát, ezért az ujján kinyílt egy seb, amit még otthon szerzett valamitől. El kezdett vérezni az ujja, adtam neki egy zsepit azzal becsavartam. Visszatoljuk a sürgősségi őrzőbe, ott a doki, mondom elnézést, kérni szeretnék egy sebtapaszt, mert vérzik az ujja. Nagy flegmán feláll, odamegy a pulthoz, hoz 3db 3x3centis kockagéz lapot, de az ágy mellett elejtette. Elindult új adagért, beköti anya ujját, erre forduláskor lenéz és az ágy alá rúgta a leejtett gézlapolat.

    Gépre van anya kötve, kérdem szeretnék tájékozódást kapni mik a monitoron levő számok, jók vagy nem? Valami érintős ceruzával nyomkodni kezdett rajta valamit, közbe mondja a számokat mi micsoda és hozzátette, beállította, hogy felveszi a műszer az adatokat, vissza lehet nézni. És elment a második emeletre a másik dokival. Csak egy csaj volt ott. Ez volt negyed kilenckor, én fél 10-kor jöttem el még nem ment vissza. 10-kor felhívom, mondja a csaj nincs ott a doki ő nem mondhat semmit. Fél 11-kor sem, majd 11-kor hívtam, akkor már ott volt a doki.

    Szerintetek hogy aludtam ezek után?

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák