Keresés

Új hozzászólás Aktív témák

  • adi mester

    tag

    válasz SOAD19 #100376 üzenetére

    Szia.
    Biztosan jobban járnék a dologgal, hamarabb meg is lenne a vevő, de a közeljövőben tervben van hasonló felépítésű gépek összeépítése is... az első javarészt már készen is van egyébként, az én gépem lenne az első fecske, ami meghódítja a piacot, utána pedig beindul a gyártósor is :D

    Igazából nem is az eladáson van a hangsúly, a gép eladja magát, mert olyan áron van. Inkább a kíváncsiságon van a hangsúly, a helyi piac feltérképezésén, egy bolt el tud-e adni ilyen kaliberű konfigot, ha igen, mennyi hasznot tesznek a bizományi értékesítésre, (a joggal is jó lenne ezen téren is tisztában lenni), meg úgy voltam vele, kevesebb munkám lesz azzal, ha beviszem hozzájuk, mint hogy meghirdetem, csomagolom, postázom... bár most hirtelen nem úgy néz ki a dolog.

    Egyébként a konfig ha már érdeklődést gyűjtök:

    Xeon E5420 (4 x 2,5 GHz / 12 MB L2 / 1333 FSB)
    Foxconn G41MX 2.0 series (775 / DDR2 / PCI-e)
    2 x 2 GB DDR2 Elixir memória 800 MHz pár
    320 GB Sata2 Seagate 100 / 98, már azóta hogy hozzám került, 0 bad, adatátvitelis volt
    int vga, lan, hang, usb
    Fekete álló ATX ház + 400W Codegen 12 cm / 6 pin vga csatis

    Ára: 25.000 Ft
    Garancia: 1 hét próba

    Gigabyte GTS 450 512 MB -> +13K

    K.sanyi92: Biztos elviszik itt is, de hasonló gépek építése van tervben, nem csak PH-n szeretném őket meghirdetni, meg amúgy is kíváncsi vagyok, lehet-e ilyet csinálni.

    [ Szerkesztve ]

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Új hozzászólás Aktív témák