Új hozzászólás Aktív témák

  • gergom91

    tag

    Kellemes ünnepeket kívánok mindenkinek!

    A DKV vezetőségnek különösképpen, hogy szegény ellenőröket ilyenkor is dolgoztatják...
    2011 szeptember óta minden hónapban megvettem a bérletet, de szerintem a két kezemen meg tudom számolni hány alkalommal találkoztam ellenőrrel, pedig napi rendszerességgel buszozok azóta. Mondjuk most én is benéztem mert azt hittem hogy 5.-e van és érvényes a márciusi bérlet, de ennyire szemétséget, hogy pont 6.-án kapnak el úgy, hogy előtte esélyem nem volt megvenni a következő havi bérletet, mert mivel nem debreceni vagyok és még március végén haza mentem amikor még nem lehetett áprilisit venni. Hiába magyaráztam hogy nem tudtam áprilisit venni mert benn sem voltam, mutattam a távolsági buszjegyet is hogy csak most jöttem vissza Debrecenbe de láttam rajtuk hogy nem volt jó kedvük, gondolom azért, mert valamelyik barom ilyenkorra osztotta be őket dolgozni.
    JA, pont mellettem utazott egy középkorú férfi, neki sem volt bérlete, kérték tőle az iratokat, nem volt nála, kérdezték hogy hol lakik, de sajnos nem tudta megmondani, a helyszíni bírságra nem volt pénze, így leszállították a villamosról és megúszta INGYEN, de mivel én először a márciusi bérletet mutattam az igazolvánnyal együtt, így nem tudtam ugyanezt eljátszani.
    2011 óta az első bliccelt utamon egyből elkaptak, oda a locsolkodós pénzem. :DDD

Új hozzászólás Aktív témák