Új hozzászólás Aktív témák

  • adi mester

    tag

    válasz arpeen2 #61419 üzenetére

    Procit 5 körül lehet venni, lapot 5 körül lehet adni, már ez 10K. Nyilván már sokan semmibe se nézik ezeket a gépeket, de ahol még a S478 dübörög, ott egy ilyen masina hatalmas ugrást jelent :K
    Meg 10K-ért jöhetne kapásból 2 ilyen gép, ha tudsz véletlenül, szólj :R

    Zola007: Hasonlóképp számoltam én is. VGA-ra, vinyóra, házra egy picit többet számoltam, de kb. hasonló az árelképzelés. Processzor beszerzése hiányzik egyedül a géphez, de elnézegetve az AM2 processzorok árait, egy 5000+os nem is lenne olyan nagy érvágás (5K). Megpróbálok egy picit költséghatékonykodni a teljesítmény megtartásával, esetleg valami nagyobb videokártyát beépíteni...aztán ha ez meg van, 30K - 35K (nagyobb kártyával), feldobom OLX-re. Ott még talán elviszik az ilyeneket is.

    Darabokban egy picit macerás lenne már eladni, több embert keresni rájuk tényleg időigényes, plusz garantált, hogy nem egyszerre viszik el az alkatrészeket, akár tönkre is mehet valami az állásban. Egyben marad a gép, úgy tűnik. Érdeklődőket priviben várok :))

    Ati012: Helyben nem passzolom el mostanában, talán egy gépboltba érdemes lehet bevinni bizományiba a gépet, aztán majd eladják. Sőt, neked a sok S478-as lapodat is lehet érdemesebb lenne valakinél lepasszolni. :R

    Csak két közönséges herkentyű husi, de ha egy bajnok tudásával szakértő módon hajítjuk el: "Ez a jegy a fájdalomba, csak odaaaa :D

Új hozzászólás Aktív témák