Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Chesterfield

    senior tag

    Az ofotért és a visionexpress után a papp optika is feketelistára került nálam.

    1év után visszamentem hozzájuk szemvizsgálatra, kérdezte a nő, hogy tőlük rendeltem-e eddig a lencsét, mondtam, hogy nem, hanem netről. (A tavalyi vizsgálat után nyilván az első adagot tőlük rendeltem aranyárban, mert a vizsgálati adatokat nem adják ki. Ugyanúgy, ahogy most is tőlük vettem volna az első adagot)
    Ezt 10 perces kiselőadás követte, hogy szerintem ez üzletileg korrekt-e, ők ajándékba adják a vizsgálatot, ezért az lenne az elvárható, ha mindig tőlük rendelném a lencsét, nem számít, hogy több ezer forint különbség van a netes és az ő áraik között. Neki ki kell fizetni a helységbérleti díjat, a webáruház meg fenntart egy 2 nm-es is raktárat.
    Nem szoktam senkit átverni, lehúzni, mondtam, hogy nem szeretném ingyen dolgoztatni őket, a vizsgálatért szeretnék fizetni. Hát náluk ilyet nem lehet. Oda kell kötni magad.

    Szóval ne haragudjak, de hagyjuk egymást, és elhajtott...

    Ezt 2013-ban tényleg van olyan vállalkozó, aki komolyan gondolja?
    Elhiszem, hogy nehéz a vállalkozói lét, de alkalmazkodni kell, nem ügyfelet elhajtani.

    [ Szerkesztve ]

Új hozzászólás Aktív témák