Új hozzászólás Aktív témák

  • bul07

    nagyúr

    válasz wwhy #146013 üzenetére

    Hát
    Ahol vagyok 900fős falu, iskola még van
    De
    De nincs semifajta szakkör iskola utáni tanfolyam, zenei oktatás, sport, uszoda, szó szerint semmi és a környező falvakba se.
    Ja de van a szomszédos faluba 12km lovaglási lehetősség, de ez is nemrég míg ell nem visszi a lovakat a gazdája mert ő se abban a faluban él.

    Ha nincs sok pénze szülőnek hogy valami fizetős szakkörre behordja 25km-re Berettyóujfaluba akkor kimarad lemarad. De ez is olyan nagy teher gyereknek felnőtnek, mert idő minden.

    Én rendes faluról beszélek nem nagytelepülésről. Bár ha jó tudom a szomszédos kétezer valamenyi fős faluba sincs semmi.

    Én a gyerektől megvont lehetőségek miatt valom ezt, tehát hogy szándékosan kiköltözni falura hogy ott járjon iskolába.

    (#146017) DrBubo77

    Ó hát ott volt emeletes iskola

    Én szamunkás első kihelyeuett évét a fűrdővel szembe lévő telepen (olajosok) egyik épületébe jártam
    Másodikat már feljebb hozták a valami kisegítő iskola helyére(1995-ben)

    [ Szerkesztve ]

    ( ͡° ͜ʖ ͡°) Samsung Galaxy A52S / Samsung UE48H6400 / Touran 1.9PDTDI 90LE (2005)(BRU) ( ͡° ͜ʖ ͡°) ---->"A nők pedig olyanok, mint a parkolóhelyek. A jobbak mind foglaltak, a maradék meg vagy rokkant, vagy fizetős..." - By:elfelejtette

Új hozzászólás Aktív témák