Új hozzászólás Aktív témák

  • PindurAnna

    Közösségépítő

    válasz hucsikoi #12961 üzenetére

    Tisztességes?? A szomszéd néni jár az egyik nagy vallásos paphoz takarítani meg főzni..na had ne soroljam el mennyit isznak és dőzsölnek el ott!! Csak pupillázok, hogy miket mesél...

    Azt amit ők eldorbézolnak házon belül amiről alig tudnak, na azt kéne a gyerekeknek kajára meg meleg ruhára költeni! S nem a szavakkal játszva biztatni az embereket...ha tudnád mennyi pénzt szednek össze be is ájulnál.. Elég annyi hogy 145ezret kap a szakácsnő havonta? :D Csak hogy a többit ne is említsem...na és ez Debrecenben van..ami kispiskóta. Ettől sokkal nagyobb rókák is vannak..

    Amíg van aki templomban ül és hallgat valamit, addig én a családommal vagyok, dolgozok, vagy pénzt keresek, vagy vidáman eltöltök pár órát a szeretteimmel :)

    Most néztem meg ezt a biciklis filmet - Fék nélkül - azt hiszem még óvatosabban fogok közlekedni, mint gyalog, mint autóval..

    [ Szerkesztve ]

    Galaxy S9+;Lenovo yoga 500;Gigabyte H77-DS3HPentium 840 4GB DDR3-1066, 4820GB+10000GB HDD;27"Lg W2753;TP-LINK WDL4300 router;SAMSUNG ML-1520,Epson Stylus OFFICE BX300F,Samsung Note 10.1, S7 edge

Új hozzászólás Aktív témák