Hirdetés

Új hozzászólás Aktív témák

  • Zola007

    veterán

    Nemrég kezdtem újra kerékpározni Debrecenben.
    2 éve azért hagytam fel vele, mert nem lehetett haladni se a úttesten, se a kerékpárúton, mert gyalogos, autós, bringás ment, amerre látott.

    Ahogy látom, most sem változott semmi, úttesten olyan mintha ott se lennél, rádhúzzák, gyalog és kerékpárúton majdnem elütnek, mikor kanyarodna ki a mellékutcából.
    Ezek a járdára felfestett sávok meg röhej, gyalogos sétál a kerékpársávban, kerékpáros repeszt a gyalogossávban. 80 éves papa cekkerrel körülnézés nélkül átgurul mindkettőn, kerékpárúton sörösüveg ripityára törve, babakocsit toló anyuka, ilyesmi.
    Rendszeresen közlekedem busszal, autóval, gyalog és ismételten kerékpárral, azt gondolom, tudom értékelni a forgalmat minden résztvevő szemszögéből.

    Kerékpárosokat, motorosokat kérdezném, hogy mi az általános tapasztalat és melyek esetleg azok a részek, kereszteződések, amik problémásak vagy érdemes kikerülni?

    [ Szerkesztve ]

    Mʏ ᴘʜɪʟᴏsᴏᴘʜʏ ɪs: Iᴛ’s ɴᴏɴᴇ ᴏғ ᴍʏ ʙᴜsɪɴᴇss ᴡʜᴀᴛ ᴘᴇᴏᴘʟᴇ sᴀʏ ᴏғ ᴍᴇ ᴀɴᴅ ᴛʜɪɴᴋ ᴏғ ᴍᴇ. I ᴀᴍ ᴡʜᴀᴛ I ᴀᴍ ᴀɴᴅ I ᴅᴏ ᴡʜᴀᴛ I ᴅᴏ. I ᴇxᴘᴇᴄᴛ ɴᴏᴛʜɪɴɢ ᴀɴᴅ ᴀᴄᴄᴇᴘᴛ ᴇᴠᴇʀʏᴛʜɪɴɢ. Aɴᴅ ɪᴛ ᴍᴀᴋᴇs ʟɪғᴇ sᴏ ᴍᴜᴄʜ ᴇᴀsɪᴇʀ. - Sɪʀ Aɴᴛʜᴏɴʏ Hᴏᴘᴋɪɴs

Új hozzászólás Aktív témák